REKLAMA
WEBINAR

PYLON: Rejestracja zmian Statutu Spółki w zakresie zmiany nazwy firmy Spółki

2022-11-10 14:07
publikacja
2022-11-10 14:07
Zarząd JRC Group S.A. (dawniej: Pylon S.A.) z siedzibą w Warszawie (dalej: „Spółka”) niniejszym informuje, iż w dniu 10 listopada 2022 r. powziął informację o dokonaniu w dniu 7 listopada 2022 r. przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego wpisu zmian w Statucie Spółki.

W związku z powyższym, dokonano zmiany nazwy Spółki z Pylon spółka akcyjna na JRC Group spółka akcyjna.

Wykaz zmian oraz tekst jednolity Statutu znajdują się w załącznikach do niniejszego raportu bieżącego.

Emitent, zgodnie z poprzednim raportem wskazuje że powyższa zmiana wynika z dążenia do poprawy pozycji Emitenta i zwiększenia rozpoznawalności produktów Emitenta na rynku audio. W szczególności celem Emitenta jest doprowadzenie do wyraźnego rozróżniania przez uczestników rynku poszczególnych linii produktowych Emitenta. Jednocześnie, planowana zmiana firmy Emitenta uwzględnia sygnały otrzymywane w szczególności do odbiorców obudów głośnikowych produkowanych przez Emitenta na rzecz innych europejskich producentów głośników. Odbiorcy obudów zwracali bowiem uwagę na fakt, że obudowy nie powinny być dostarczane przez spółkę posługującą się firmą identyczną jak marka handlowa zestawów głośnikowych Emitenta, stanowiących konkurencję dla produktów odbiorców obudów głośnikowych Emitenta. W efekcie, propozycja zmiany firmy Emitenta ma umożliwić produkowanie i oferowanie przez Emitenta, pod nową firmą, produktów pod czterema markami handlowymi, to jest:

*Pylon Audio - podstawowa marka zestawów głośnikowych Emitenta (obecna oferta to 9 linii produktowych);

*marka premium - Emitent opracowuje obecnie linię produktów premium, skierowanych wyłącznie na rynek High-End; produkty te będą oferowane pod nową marką handlową;

*marka dedykowana dla obudów głośnikowych - pod tą marką Emitenta nadal będzie produkował i dostarczał obudowy głośnikowe dla odbiorców z całej Europy;

*marka dedykowana produktom pomocniczym audio - Emitent dąży do poszerzania oferty o kolejne produkty skierowane na rynek audio, takie jak stoliczki RTV, systemy audio wkomponowane w meble, kable, czy panele akustyczne.

Jednocześnie Emitent informuje, że nie planuje tworzenia spółek celowych dla poszczególnych marek handlowych, o których mowa powyżej. Celem Emitenta jest rozwijanie jednolitej organizacji (spółki), realizującej swoje cele gospodarcze z wykorzystaniem wielu, dedykowanych marek handlowych.


Podstawa prawna:
§4 ust. 2 pkt 2) Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

Załączniki
20221110_140744_0000143782_0000145837.pdf
20221110_140744_0000143782_0000145838.pdf
Źródło:Komunikaty spółek (EBI)
Tematy
Teraz BMW serii 5 już za 2000 PLN netto/mies. w ofercie BMW Comfort Lease.

Teraz BMW serii 5 już za 2000 PLN netto/mies. w ofercie BMW Comfort Lease.

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki