REKLAMA

MLP Group kupuje nieruchomość w Niemczech za 6,45 mln euro (opis)

2017-04-05 10:36
publikacja
2017-04-05 10:36

Spółka zależna MLP Group kupiła nieruchomość w miejscowości Unna w Niemczech za 6,45 mln euro - podała MLP Group w komunikacie. Na zakupionym gruncie ma powstać park logistyczny, a spółka spodziewa się pierwszych najemców w 2018 r.

"MLP planuje realizację pierwszego parku logistycznego na rynku niemieckim, w pobliżu Dortmundu w miejscowości Unna. Inwestycja powstanie na działce liczącej nieco ponad 12,5 hektara. Aktualnie opracowywany jest projekt zagospodarowania terenu, który określi także docelową powierzchnię magazynową przygotowywanych obiektów. Zarząd MLP Group zakłada, że pierwsi najemcy wprowadzą się do parku logistycznego w 2018 r." - napisano w informacji prasowej.

We wtorek MLP Group poinformowała o ustanowieniu programu emisji obligacji o wartości do 50 mln euro. Papiery mają być oferowane w wielu seriach w ramach ofert prywatnych. Spółka deklarowała, że pozyskane w ten sposób środki zostaną przeznaczone na zakup nieruchomości na rynku niemieckim w okolicach Dortmundu oraz rumuńskim w pobliżu Bukaresztu. (PAP Biznes)

mj/ jtt/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Załóż Konto Przekorzystne na selfie

Załóż Konto Przekorzystne na selfie

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki