REKLAMA

Liza Sherzai o afgańskich kobietach - wyjątkowa książka stworzona z Ambasadą Kobiet Quiosque

2022-07-05 13:00
publikacja
2022-07-05 13:00
Książka Lizy Sherzai to siedem wyjątkowych portretów afgańskich kobiet, z którymi autorka spotkała się osobiście. Każda z nich jest inna, każda ma swoje bogate przeżycia. Z książki wyłania się też niezwykły obraz Afganistanu – kraju, o którym w Polsce wciąż wiemy niewiele. Książka 'Siłaczki' jest kolejnym dziełem stworzonym dzięki Ambasadzie Kobiet Quiosque.

Liza Sherzai od wielu lat mieszka w Polsce. Jej matka jest Polką, ojciec Afgańczykiem. Z ojczyzny ojca, w której spędziła dzieciństwo, musiała uciekać z powodu zbrojnej interwencji ZSRR. Liza również swoją historię opowiada w książce, wspomina Afganistan, jaki pamięta z dzieciństwa. Dzieli się też przemyśleniami, jak aktualnie tocząca się w Ukrainie wojna przypomina jej o utraconym kraju ojca. 

Książkę można kupić w sklepie internetowym Quiosque: https://quiosque.pl/silaczki-liza-sherzai-5od002001.html

Quiosque to marka której misją jest nie tylko moda i trendu, ale również niesienie głębszych idei i mówienie o sprawach ważnych społecznie.  W trudnych sytuacjach odnaleźć się musi dziś wiele kobiet i na to właśnie zwraca uwagę Ambasada Kobiet Quiosque.

Liza jako ambasadorka tego projektu, wzięła także udział w sesji zdjęciowej najnowszej kolekcji Quiosque, której efekty można zobaczyć na witrynach sklepów i w sklepie internetowym marki. 
Źródło:GK Immobile - wpisy z bloga
Tematy
10% zwrotu za paliwo! Sprawdź iKonto Biznes z kartą z Plusem!

10% zwrotu za paliwo! Sprawdź iKonto Biznes z kartą z Plusem!

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki