REKLAMA
Tour de spółki

Konkurs NBP za najlepszą pracę magisterską z zakresu nauk ekonomicznych

2009-10-27 06:40
publikacja
2009-10-27 06:40
Wysoki poziom prac magisterskich nadesłanych na konkurs o Nagrodę Prezesa Narodowego Banku Polskiego sprawił, że w tegorocznej edycji kapituła przyznała więcej nagród, niż było zaplanowane. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 26 października o godz. 12.00 w siedzibie NBP.
Na tegoroczną edycję konkursu wpłynęło prawie 80 prac z niemal wszystkich czołowych ośrodków akademickich w Polsce. Bardzo wysoki poziom prac sprawił, że kapituła konkursu zdecydowała się przyznać więcej, niż planowane trzy nagrody. W efekcie przyznano pierwszą nagrodę, drugą i trzy nagrody trzecie oraz jedno wyróżnienie.

Konkurs o Nagrodę prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską z zakresu nauk ekonomicznych odbywa się już po raz drugi. Do konkursu można było zgłaszać prace magisterskie obronionych na uczelniach w Polsce w terminie 01.01.2008 r. – 31.12.2008 r. Celem konkursu jest zainteresowanie studentów tematyką makroekonomii i finansów, a w szczególności polityki pieniężnej i rynków finansowych.

Wyniki II edycji konkursu ogłoszono 26 października 2009 r. o godz. 12.00 w siedzibie NBP (w sali im. Władysława Grabskiego). Na uroczystą galę zostali zaproszeni uczestnicy konkursu, ich promotorzy oraz władze uczelni, na których powstawały nadesłane na konkurs prace magisterskie.

Laureaci Konkursu:

I miejsce (10 000 zł):
Marcin Kitala – Szkoła Główna Handlowa

II miejsce (7 000 zł):
Hanna Samaryna –  Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

III miejsce (5 000 zł dla każdej z trzech osób) (równorzędnie):
Piotr Żukowski – Uniwersytet Warszawski
Anna Stocka – UMK w Toruniu
Piotr Orłowski – Szkoła Główna Handlowa

Wyróżnienie (3 000 zł):
Karolina Konopczak- Szkoła Główna Handlowa


/ NBP
Źródło:
Tematy
Indywidualna opieka Doradcy, kursy walut Premium, ochrona przed cyber przestępcami.

Indywidualna opieka Doradcy, kursy walut Premium, ochrona przed cyber przestępcami.

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki