REKLAMA

FINTECH: Incydentalne naruszenie obowiązków informacyjnych Emitenta

2021-03-19 22:27
publikacja
2021-03-19 22:27
Zarząd Fintech S.A. z siedzibą w Warszawie ("Emitent"), w związku z pkt 16a "Dobrych Praktyk Spółek Notowanych na NewConnect" informuje o incydentalnym naruszeniu przez Emitenta obowiązków informacyjnych określonych w Załączniku nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu ("ASO") w zakresie nieprzekazania w odpowiednim terminie raportu bieżącego o zmianie terminu publikacji okresowego raportu rocznego za 2020 r.

Emitent wskazuje, iż powodem naruszenia powyższego obowiązku jest ujawnienie się problemu ze złożeniem elektronicznego podpisu pod dokumentem wchodzącym w skład raportu rocznego w dniu 19 marca 2021 r., tj. w dniu w którym raport roczny powinien zostac opublikowany. W związku z powyższym Emitent nie był w stanie zadośćuczynić obowiązkowi wskazanemu w par 6 ust. 14.2 pkt 2) Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect” w przewidzianym tam terminie. Pomimo, iż przedmiotowe zdarzenie było całkowicie niezależne od Emitenta, Zarząd zobowiązuje się dołożyć wszelkich starań, aby podobne sytuacje nie miały miejsca w przyszłości.

Podstawa prawna:
§ 4 ust. 3 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect”
Źródło:NewConnect - komunikaty spółek (EBI)
Tematy
Konto Przekorzystne z premią do 300 zł

Konto Przekorzystne z premią do 300 zł

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki