REKLAMA
ZAGŁOSUJ

Emmerson prognozuje osiągnięcie w 2010 roku 20 mln zł przychodów

2010-09-10 15:38
publikacja
2010-09-10 15:38
Emmerson, pośrednik w handlu nieruchomościami, prognozuje osiągnięcie w 2010 roku 20 mln zł przychodów i 1,5 mln zł zysku netto - poinformował na piątkowej konferencji Marek Krajewski, prezes i główny akcjonariusz spółki.

"Na 2010 rok prognozujemy wzrost przychodów w ujęciu rok do roku o około 20 proc., czyli do poziomu około 20 mln zł" - powiedział Krajewski.

W 2009 roku Emmerson miał 17,94 mln zł przychodów i 1,5 mln zł straty netto.

Spółka pozyskała z prywatnej oferty około 1 mln zł, środki te zostaną przeznaczone na rozbudowę działu handlowego oraz stworzenie sieci franczyzowej. Pierwsze biuro działające na tej zasadzie zostanie otwarte 15 września w Białymstoku. Do końca 2011 r. planowane jest otwarcie co najmniej 30 takich biur.

"Planujemy też rozwijać usługi komplementarne do pośrednictwa, takie jak: zarządzanie, doradztwo i wycena nieruchomości" - powiedział prezes.

Emmerson to jedna z największych polskich firm zajmujących się doradztwem i pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Spółka działa od 1994 roku. Co roku obsługuje kilkaset transakcji na rynku nieruchomości, od rozpoczęcia swojej działalności obsłużyła już ponad 11.000 klientów. Działalność firmy koncentruje się na pięciu podstawowych segmentach: nowe inwestycje mieszkaniowe, nieruchomości mieszkaniowe, nieruchomości komercyjne, zarządzanie nieruchomościami, wyceny nieruchomości i analizy rynku.

Spółka posiada oddziały w największych miastach Polski: Warszawie (pięć), Krakowie (cztery), Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku (obsługuje całe Trójmiasto) i Gorzowie Wlk. W planach jest uruchomienie kolejnych biur.

Źródło:PAP
Tematy
Inspirujące pomysły na urządzenie pomieszczeń dla firm

Inspirujące pomysły na urządzenie pomieszczeń dla firm

Komentarze (1)

dodaj komentarz
~Grey
ciekawe co na to księgowa :-)))))))) czy może przekłada z pustego w puste?, czy jak się ma sieć spółek córek to coś można pokombinować :-))))))))????

A tak z ciekawości ile bierze pośrednik Emmersona za wykonanie usługi na boku? :-))))

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki