REKLAMA

Emirates: największy samolot pasażerski w Polsce

2015-11-18 14:39
publikacja
2015-11-18 14:39

- Co oznacza Boeing 777- 300 ER w Warszawie? Przede wszystkim komfort jakiego będą mogli doświadczyć polscy pasażerowie, taki, którego do tej pory doświadczali nasi zachodni sąsiedzi - mówi Maciej Pyrka - Country Manager Emirates na Polskę.

Emirates: największy samolot pasażerski w Polsce
Emirates: największy samolot pasażerski w Polsce
/ emirates mat. pras.

Są to super nowoczesne fotele we wszystkich trzech klasach, nie tylko business i first, ale także w klasie ekonomicznej. Oprócz tego doskonały system rozrywki z dużymi ekranami, ponad 3000 programów do wyboru. W klasie business zupełnie płaskie łóżka, a w klasie first mini apartamenty, do których zapraszamy tych najbardziej wymagających gości. Również w klasie business i first oferujemy usługę szoferską. Po osoby, które podróżują w celach biznesowych wysyłamy specjalne limuzyny, więc przygoda z Emirates zaczyna się już u progu ich domu. To wszystko i jeszcze więcej jest już dostępne w Warszawie

Boeing 777-300 ER to jest naturalny etap rozwoju, nasz kolejny krok w przypadku dobrze rokujących rynków z dużym potencjałem, do którego należy też Polska. Wiążemy z Polską bardzo duże plany i chcemy się tutaj rozwijać, stąd większy samolot. Mam nadzieję, że nie mówimy ostatniego słowa - mówi Maciej Pyrka - Country Manager Emirates na Polskę.

Rozmawiała Anna Drozd

Źródło:
Tematy
Sprawdź kredyt hipoteczny w Citi Handlowy!

Sprawdź kredyt hipoteczny w Citi Handlowy!

Komentarze (6)

dodaj komentarz
~jesh-ldn
a latac nim bedzie mlody Kulczyc z Czarneckim, no I rzadówka na koszt podatnika, bo sami takie golodupce ze ich by stac nie bylo

ale podatnik lyknie wszystko - skoro tyle juz go razy okradli to ten kolejny juz nawet nie zauwazy
~cedrik
Emirates wbrew pozorom nie jest wcale taki drogi. Porównaj sobie na skyscanner.com ceny przykładowych tras międzykontynentalnych. Ich oferta zawsze jest jedną z najtańszych.
~Zofia
Co za bzdury. Ani nie jest największy ani nie jest pierwszy raz w Warszawie.

Tak to jest jak się bezmyślnie powiela teksty z innych portali.
~fanboy
największy dwusilnikowy:)
~pilotBombowca odpowiada ~fanboy
Ty to napisałeś a nie redaktorek ekspert lotnyctfa

Powiązane: O tym mówią ludzie

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki