Dasz się zagiąć z bankowości? [Quiz]

Tym razem zachęcamy do sprawdzenia się w quizie na temat bankowości, o której codziennie piszemy dla Was na łamach Bankier.pl.

W tygodniu, w którym publikujemy roczny raport "Polska bankowość w liczbach 2017" i ogłaszamy zwycięzców "bankowych Oscarów", czyli rankingu Złoty Bankier, temat quizu nie mógł być inny. Sprawdź, ile wiesz o bankach w Polsce! Przed Tobą 10 pytań dotyczących niedawnych wydarzeń w sektorze.

Jeśli nie widzisz okna z quizem poniżej, kliknij tutaj.

WB/MW

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 (usunięty)

(wiadomość usunięta przez moderatora)

! Odpowiedz
0 11 open_mind

„na temat bankowości, o której codziennie piszemy dla Was na łamach Bankier.pl.” A może by tak zająć się sprawami poważnumi które dzieją się za kurtynami ekonomi świata a nie pierdołami dla czytelnika kompletnie bez znaczenia z czego nic wartościowego nie wyniesie . Natomiast w ramach np. propagandy biegnie w kolejkę po pożyczkę do banku i na progu zmiany koniunktury kupuje np. Mieszkanie? Może jest u was specjalista i potrafi napisać o hierarchii bankowości światowej na której czele stoi bank matka („Bank for International Settlements” ze siedzibą w Basel, Szwajcaria”) Którego głównym zadaniem jest kredytacja banków centralnych w razie paniki, ale obecnie ta możliwość staje przed dużym znakiem zapytania – bo w taki dług świat został wpędzony!!!!

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz