REKLAMA

BIOMASS ENERGY PROJECT S.A.: Podpisanie Umowy o strategicznym partnerstwie z firmą Shanghai Mefund Asset Management Co. , Ltd.

2022-12-12 09:06
publikacja
2022-12-12 09:06
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 13 / 2022
Data sporządzenia: 2022-12-12
Skrócona nazwa emitenta
BIOMASS ENERGY PROJECT S.A.
Temat
Podpisanie Umowy o strategicznym partnerstwie z firmą Shanghai Mefund Asset Management Co. , Ltd.
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd BIOMASS ENERGY PROJECT S. A._”Spółka”,_”Emitent” informuj iż podpisał umowę o strategicznym partnerstwie z firmą Shanghai Mefund Asset Management Co. , Ltd. Z Chin.
Obie strony zgadzają się na utworzenie strategicznego partnerstwa do prowadzenia kompleksowej współpracy w różnych dziedzinach , która pomoże obu stronom w pełni wykorzystać swoje zalety, dzielić się zasobami, poprawić jakość biznesu, ustabilizować relacje z klientami oraz promować szybki wzrost i ogólny postęp w dziedzinach biznesu obu stron.
Główne obszary współpracy to między innymi :
-pomoc zainwestowanym projektom Mefund w zakresie promocji rynkowej i usług sprzedaży w rozwijaniu działalności w Europie i Brazylii.
-pomoc dla Mefund w znalezieniu projektów i technologii, w które może on zainwestować swoje środki finansowe w Europie i Brazylii , jak również znaleźć odpowiednie instytucje inwestycyjne w Europie i Brazylii oraz pomagać przyciągnąć do Mefund kapitał europejski i brazylijski.
- Współpraca w ramach Roadshow (Chiny, Europa i Brazylia).
-pomoc ze strony Medfund dla Biomass Energy w promowaniu i utworzeniu międzynarodowej platformy wymiany przemysłowej, w ramach której prowadzi współpracę na poziomie rządowym i przedsiębiorstw.
Shanghai Mefund Asset Management Co. Ltd. Z Chin prowadzi działalność w zakresie inwestycji i zarządzania inwestycjami. Spółka koncentruje się na inwestycjach w branży opieki zdrowotnej i bio-science. Shanghai Mefund Asset Management oferuje inwestycje kapitałowe, prywatne inwestycje publiczne, fundusze funduszy, inwestowanie w papiery wartościowe, fuzje i przejęcia oraz inne usługi finansowe.
Podpisanie tej umowy jest jednym z efektów naszej obecności na Międzynarodowych Targach Medycznych w Chinach w Taizhou i działalności spółki Joint Venture Wuxi Asia-Euro BEP Technoloy Co. , Ltd. O czym informowaliśmy w Raporcie ESPI nr 9/2022 z 2022-10-25.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2022-12-12 Jerzy Drożniewski Prezes Zarządu
2022-12-12 Krzysztof Arkuszewski Wiceprezes Zarządu
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Konto firmowe z premią do 2000 zł od Banku Millennium + 400 zł od Bankier.pl

Konto firmowe z premią do 2000 zł od Banku Millennium + 400 zł od Bankier.pl

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki