REKLAMA
ZAGŁOSUJ

Zbigniew Stonoga poszukiwany listem gończym

2017-02-28 11:02
publikacja
2017-02-28 11:02

Zbigniew Stonoga jest poszukiwany listem gończym. Policja ma go doprowadzić do zakładu karnego, gdzie powinien rozpocząć odbywanie kary pozbawienia wolności. Biznesmen i bloger został skazany na rok więzienia za oszustwo przy sprzedaży samochodu, ale do celi się nie zgłosił i najprawdopodobniej uciekł do Monte Carlo.

fot. Adam Chelstowski / / FORUM

Rzecznik komendanta głównego policji Mariusz Ciarka powiedział IAR, że mężczyzna powinien stawić się w zakładzie karnym. W innym przypadku będzie uważany za osobę ściganą. Ciarka wskazuje, że Zbigniew Stonoga został skazany prawomocnym wyrokiem w procesie, którego była aktywną stroną.

Zbigniew Stonoga za pośrednictwem mediów społecznościowych tłumaczy, że nie może odbywać kary w więzieniu, bo w nocy musi być podłączany do specjalistycznej aparatury podtrzymującej oddychanie. Według niego zgoda na odbycie kary w więzieniu byłaby dla niego zagrożeniem dla jego życia.

Stonoga opinii publicznej dał się poznać jako krytyk kolejnych ekip rządzących i organów ścigania. W 2015 roku opublikował w internecie kopie akt z afery podsłuchowej. Teraz uważa, że padł ofiarą działań polityków.

Kim jest Zbigniew Stonoga?

Kim jest Zbigniew Stonoga?

Zbigniew Stonoga, człowiek, który spowodował falę dymisji w rządzie Ewy Kopacz, był dotąd znany głównie w internecie. Teraz, za sprawą publikacji akt śledztwa tzw. afery taśmowej, poznała go cała Polska. Stonoga jest z zawodu tokarzem, pochodzi z Wołomina. Początek jego dziwnej historii, która przez lata narastała, aby gwałtownie eksplodować i zdmuchnąć kilkanaście najważniejszych nazwisk polskiej sceny politycznej, sięga roku 2002.

Informacyjna Agencja Radiowa/ IAR/ Mariusz Pieśniewski/sk

Źródło:IAR
Tematy
Nawet 360 zł z Kontem 360° w Banku Millennium

Nawet 360 zł z Kontem 360° w Banku Millennium

Komentarze (36)

dodaj komentarz
~annx
pamietajmy ze Pan Stonoga walczy o lud polski i uczciwych ziomkow, i postawil sie prawdziwym przekretasom dla mnie jest Herosem
~Le
Po tym co publikuje w sprawach najwyższych z PiS? to o PO była betka..
~endi
Chciałbym aby pan Stonoga upublicznił akta tej sprawy , bo przyznam szczerze nie spodziewałem się czegoś takiego . Przecież to bogaty człowiek czemu miałby oszukiwać ?
~kalafior
Kilka tygodni temu widziałem na satelitarnym Polsacie program "Skandaliści" z tą Stonogą.
Widocznie nie taki głup[i, na jakiego wygląda.
Jakoś dziwnie już wtedy miałem pewność, ze będzie musiał zmienić miejsce zamieszkania...
A tutaj link do pipli: http://www.ipla.tv/Skandalisci-zbigniew-stonoga/vod-7493486
~Kd
Ostatnio widziany był z TW Bolkiem. Kilka dni temu podali info w Wtylewizji na tvp.info
~Tomasz
To spisek przeciwko panu Stonodze pis chce się go pozbyć bo stał się nie wygodny dla władzy
piterro1980
Pan Stonoga za te obelgi na ,,k'' na ,,p'' na ,,s'' itp powinien siedzieć a przynajmniej słono zapłacić. Co do sprawy za szwindel przy sprzedaży samochodu to nie wierzę. Chyba by się gościu tak zarobiony nie wystawił za parę groszy. Pewnie uwalili go dla ,,zasady''.
~gf
Jak powinien to go szukaj zamiast sie mądrzyć.
~StanRS
Mógł zwiać do Israela. Tam byłby bezpieczny. Jak ma odpowiednio dużo hajsu, to Israel swoich obywateli nie wydaje. Choćby był z pochodzenia Eskimosem.
~plama
Do was tez mogl pojechac. Rosja nie wydaje nawet takich co nie maja hajsu.

Powiązane: Polityka

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki