REKLAMA
WAKACJE NA GIEŁDZIE

W nocy wysadzono bankomat koło Sanktuarium na Krzeptówkach

2019-04-19 08:56
publikacja
2019-04-19 08:56
Dodaj Bankier.pl w Google

Obok znanego zakopiańskiego sanktuarium maryjnego na Krzeptówkach w nocy z czwartku na piątek wysadzono bankomat. Z uwagi na pracę policji droga w okolicy sanktuarium została zamknięta do godzin popołudniowych. Policja kieruje ruch na objazdy przez Kościelisko.

fot. / / YAY Foto

Zamknięcie drogi w okolicach sanktuarium wiąże się z dużymi problemami dla kierowców zwłaszcza w czasie trwania Triduum Paschalnego, kiedy pielgrzymi odwiedzają to znane sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej. Ruch został poprowadzony przez sąsiednią wieś Kościelisko. Także komunikacja miejska będzie do około godz. 14 kursowała objazdami.

"Wszystko wskazuje na to, że złodziejom nie udało się ukraść pieniędzy bo kaseta na banknoty wygląda na nienaruszoną, jednak czekamy na ekipę specjalistów z Krakowa, którzy to potwierdzą. Specjaliści odpowiedzą również na pytanie czy do dewastacji bankomatu użyto materiałów wybuchowych" - powiedział PAP rzecznik Zakopiańskiej policji Roman Wieczorek.(PAP)

Autor: Szymon Bafia

Wakacje na giełdzie

szb/ mark/

Źródło:PAP
Tematy

Komentarze (3)

dodaj komentarz
open_mind
Podobno wewnątrz pracowały dworki Glapińskiego.
tindala
ach to wschodnie poczucie humoru. Od razu widać z kim się ma do czynienia :)
karbinadel
Czyli to musiał być wpłatomat...

Powiązane: O tym mówią ludzie

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki