REKLAMA

Spółka zależna Boryszewa ma problemy. Chodzi o zaległy podatek

2022-12-09 16:26
publikacja
2022-12-09 16:26

ZM Silesia, spółka zależna Boryszewa, otrzymała od Drugiego Urzędu Skarbowego w Katowicach tytuły wykonawcze za okresy od grudnia 2013 roku do grudnia 2014 roku dotyczące egzekucji zaległości podatkowych - podał Boryszew w komunikacie. Wcześniej Silesia informowała, że jest to 97,3 mln zł, powiększone o należne odsetki.

Spółka zależna Boryszewa ma problemy. Chodzi o zaległy podatek
Spółka zależna Boryszewa ma problemy. Chodzi o zaległy podatek
/ materiały dla mediów

ZM Silesia zapowiedziała podjęcie natychmiastowych działań mające na celu wstrzymanie egzekucji oraz zwolnienie blokad rachunków bankowych.

Boryszew wcześniej informował, że ryzyka związane z otrzymaną decyzją ujęte są w księgach rachunkowych jako rezerwy bilansowe i pozabilansowe, i nie ma konieczności dokonania dodatkowych jednorazowych operacji o charakterze księgowym. (PAP Biznes)

epo/ gor/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
MINI pełne przygód.

MINI pełne przygód.

Komentarze (1)

dodaj komentarz
infinityhost
"...i nie ma konieczności dokonania dodatkowych jednorazowych operacji o charakterze księgowym". I prawodłowo. Wszystko proceduralnie. W procedurę da się zaimplementować mechanizmy zabezpieczające, w "jednorazową operację o charakterze księgowym"('o charakterze' - sami nie są pewni jak to ocenić) już raczej "...i nie ma konieczności dokonania dodatkowych jednorazowych operacji o charakterze księgowym". I prawodłowo. Wszystko proceduralnie. W procedurę da się zaimplementować mechanizmy zabezpieczające, w "jednorazową operację o charakterze księgowym"('o charakterze' - sami nie są pewni jak to ocenić) już raczej nie. Firma XXI wieku.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki