REKLAMA

SIMTERACT S.A.: Treść uchwał podjętych w dniu 27 czerwca 2024 r. przez Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Simteract S.A.

2024-06-27 14:59
publikacja
2024-06-27 14:59
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ


Spis załączników:
SIMTERACT__S.A._-_Uchwaly_podjete_na_WZA_dnia_27.06.2024.pdf  (RAPORT BIEŻĄCY)

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 6 / 2024
Data sporządzenia: 2024-06-27
Skrócona nazwa emitenta
SIMTERACT S.A.
Temat
Treść uchwał podjętych w dniu 27 czerwca 2024 r. przez Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Simteract S.A.
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
Zarząd Spółki Simteract S.A. z siedzibą w Krakowie (dalej jako „Emitent” lub „Spółka”) informuje, że w dniu 27 czerwca 2024 r. odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Emitenta oraz przekazuje w załączeniu informację o uchwałach podjętych przez Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy.

Spółka ponadto informuje, że:
- Walne Zgromadzenie nie odstąpiło od rozpatrzenia któregokolwiek z punktów planowanego porządku obrad,
- nie było uchwał, które objęte zostały porządkiem obrad, a nie zostały podjęte przez Walne Zgromadzenie,
- żaden z akcjonariuszy nie głosował przeciw uchwałom i nie zgłosił sprzeciwu.
Załączniki
Plik Opis
SIMTERACT S.A. - Uchwały podjęte na WZA dnia 27.06.2024.pdfSIMTERACT S.A. - Uchwały podjęte na WZA dnia 27.06.2024.pdf SIMTERACT S.A. - Uchwały podjęte na WZA dnia 27.06.2024

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2024-06-27 Marcin Jaśkiewicz Prezes Zarządu
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Najtańsze rachunki dla firm. Sprawdź, gdzie nie przepłacisz
Najtańsze rachunki dla firm. Sprawdź, gdzie nie przepłacisz

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki