Przerwy techniczne w bankach na długi weekend i majówkę

Banki zapowiadają prace techniczne oraz utrudnienia w dostępie do usług finansowych nie tylko na najbliższy weekend, ale i na nadchodzącą majówkę. Część instytucji już teraz informuje o wyłączonej infolinii i zamkniętych placówkach.

Przerwy techniczne w bankach na długi weekend i majówkę
Przerwy techniczne w bankach na długi weekend i majówkę (fot. lucadp / YAY Foto)

Bank BPS, Bank Pekao, eurobank, Idea Bank, ING Bank Śląski, Nest Bank, Santander Consumer Bank, T-Mobile Usługi Bankowe oraz Toyota Bank – to właśnie te banki ostrzegają klientów przed możliwymi problemami z dostępem do swoich usług i produktów w najbliższych dniach.   

Bank BPS

Na szczęście dla klientów Banku BPS zapowiadana przerwa nie ograniczy dostępu do systemu bankowości internetowej, a jedynie wpłynie na korzystanie z konkretnej usługi. Mowa o zleceniach Express Elixir, których w sobotę (28 kwietnia) nie będzie można składać ani realizować w godz. 00.00 – 15.00.

Bank Pekao

Bank Pekao nie zapowiada prac nad swoją bankowością, jednak informacja, która pojawiła się na witrynie instytucji, może być interesująca dla niektórych klientów. Bank zapowiada, że w dniach 30 kwietnia, 2 maja oraz 4 maja niektóre placówki mogą być zamknięte. Pełna lista oddziałów objętych ograniczeniem w poszczególne dni dostępna jest na stronie internetowej banku.

eurobank

Przerwa szykuje się także w eurobanku, który prace modernizacyjne zaplanował na noc z soboty (28 kwietnia) na niedzielę (29 kwietnia). Między 23.30 a 5.00 nie będzie możliwe korzystanie z serwisu eurobank online oraz aplikacji mobilnej banku.

Idea Bank

Informacja umieszczona na stronie internetowej Idea Banku również jest związana z nadchodzącymi wolnymi dniami od pracy. Bank podaje, że Mobilny Wpłatomat będzie niedostępny 1 maja, 3 maja oraz 5 maja, natomiast w środę (2 maja) oraz piątek (4 maja) będzie działał o dwie godziny krócej – do 19.20.

Zmienione godziny pracy dotyczą również infolinii, która 1 maja oraz 3 maja będzie czynna od 9.00 do 17.00.

ING Bank Śląski

Przez kilka godzin w ten weekend nie będzie możliwe logowanie się do modułu Makler w systemie bankowości internetowej oraz do aplikacji ING Makler Online w ING Banku Śląskim. Prace technologiczno-serwisowe będą mieć miejsce w sobotę (28 kwietnia) w godz. 7.00 – 11.00.

Nest Bank

Klienci Nest Banku w dniach 1 maja oraz 3 maja nie będą mogli korzystać z infolinii banku oraz składać wniosku o konto za pomocą rozmowy wideo z doradcą. Bank podkreśla jednak, że planowana przerwa nie będzie miała wpływu na system zastrzegania kart płatniczych, który będzie działał we wskazanych dniach całodobowo.

Santander Consumer Bank

Problemy z dostępem do serwisu internetowego odnotują również klienci Santander Consumer Banku, który informuje, że w nocy z soboty (28 kwietnia) na niedzielę (29 kwietnia) od godz. 22.30 do godz. 1.00 nie będzie możliwe korzystanie z bankowości internetowej.

T-Mobile Usługi Bankowe

Już dziś, w piątek (27 kwietnia) o godz. 23.00 T-Mobile Usługi Bankowe przeprowadzi prace serwisowe, których skutkiem będzie działanie bankowości elektronicznej w ograniczonym zakresie. Przerwa powinna się zakończyć cztery godziny później, tj. o godz. 3.00 w sobotę (28 kwietnia).

Toyota Bank

Podobnie jak Nest Bank, również Toyota Bank wyłączy 1 oraz 3 maja swoją infolinię. Możliwe będzie natomiast korzystanie z automatycznego serwisu telefonicznego oraz bankowości elektronicznej. 

MDe

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne