REKLAMA

Polska gra trafi na ekrany Hollywood?

2017-08-21 14:27
publikacja
2017-08-21 14:27

iFun4all – niezależny producent gier wideo specjalizujący się w technologii real world data – rozpoczął współpracę z hollywoodzką DJ2 Entertainment, której zadaniem będzie produkcja kinowa lub telewizyjna serialu albo filmu opartego na grze "Serial Cleaner". Znane w branży filmowo-gamingowej studio DJ2 obecnie pracuje przy takich produkcjach jak "Life is Strange", "Sleeping Dogs" czy "Little Nightmares".

fot. / / materiały dla mediów

Hollywoodzka firma DJ2 Entertainment, zainspirowana klimatem, bohaterem i stylistyką "Serial Cleaner" – najnowszej gry iFun4all – będzie poszukiwała chętnych do stworzenia i sfinansowania ekranizacji tego projektu oraz podejmie się skompletowania obsady. Firmy właśnie podpisały umowę o współpracy. – Jesteśmy bardzo dumni z możliwości pracy z DJ2 Entertainment. Bardzo się cieszę, że nasza produkcja krótko po swojej premierze została zauważona przez znanego i liczącego się w branży producenta. Liczymy, że doświadczenie hollywoodzkiego studia zaowocuje pozyskaniem finansowania i produkcją ekranizacji Serial Cleanera. Jeśli znajdą się chętni DJ2 podejmie się produkcji projektu – mówi prezes iFun4all, Michał Mielcarek.

DJ2 Entertainment wynajduje nietuzinkowe IP w branży gier i współpracuje przy adaptacjach najciekawszych projektów. Studio aktualnie współtworzy duże hity growe – takie jak "Life is Strange", "Sleeping Dogs" i "Little Nightmares". – DJ2 uznało, że "Serial Cleaner" to gotowy temat na ekranizację. Podoba im się zaproponowana przez nas stylistyka utrzymana w estetyce lat 70. XX wieku. Cieszę się, że naszą produkcją wpisujemy się w rosnący w siłę trend krzyżowania się gier video z filmem – dodaje Michał Mielcarek.

"Serial Cleaner" to dynamiczna gra skradankowa. Głównym bohaterem jest tytułowy „czyściciel”, specjalizujący się w sprzątaniu miejsc zbrodni – pozbywaniu się ciał, wyrzucaniu dowodów przestępstwa, usuwaniu śladów krwi, tuż pod okiem policjantów patrolujących teren. Gra zadebiutowała w lipcu na konsolach Sony PlayStation 4, Microsoft Xbox One oraz na komputerach PC działających pod systemami operacyjnymi Windows/MacOS lub Linux. Wydawcą Serial Cleanera jest brytyjski Curve Digital (Curve Digital nie jest włączony do umowy iFun4all z DJ2 Entertainment). 

Źródło:Informacja prasowa
Tematy
Zyskaj 360 zł i oszczędzaj na 6% w Banku Millennium

Zyskaj 360 zł i oszczędzaj na 6% w Banku Millennium

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki