REKLAMA

Polacy nie chcą wpuszczania do kraju uchodźców z granicy polsko-białoruskiej. Sondaż

2021-09-21 06:40
publikacja
2021-09-21 06:40
Polacy nie chcą wpuszczania do kraju uchodźców z granicy polsko-białoruskiej. Sondaż
Polacy nie chcą wpuszczania do kraju uchodźców z granicy polsko-białoruskiej. Sondaż
/ FORUM

Większość Polaków, bo aż 72 proc., nie chce wpuszczania do kraju uchodźców z granicy polsko-białoruskiej - wynika z sondażu Instytutu Badań Pollster dla "Super Expressu".

Na pytanie, czy Polska powinna wpuścić do kraju uchodźców z granicy polsko-białoruskiej, aż 49 proc. ankietowanych odpowiedziało - "zdecydowanie nie", a 23 proc. - "raczej nie". Z kolei 18 proc. badanych uważa, że "raczej tak", a 10 proc. - "zdecydowanie tak".

Sondaż zrealizowany przez Instytut Badań Pollster w dniach 13-14 września br. na próbie 1048 dorosłych Polaków.

W niedzielę poinformowano, że w pasie przygranicznym znaleziono zwłoki trojga uchodźców.

dka/ tgo/

Źródło:PAP
Tematy
​Otwórz Konto z Kartą Otwartą na Dzisiaj i ciesz się nią bezpłatnie!

​Otwórz Konto z Kartą Otwartą na Dzisiaj i ciesz się nią bezpłatnie!

Advertisement

Komentarze (26)

dodaj komentarz
matpoz1
Gdyby zadać prawidłowo pytanie - "Czy jest pan/pani za wpuszczaniem nielegalnych imigrantów z granicy polsko-białoruskiej: odpowiedzi negatywnych było by więcej.
ameba1
Ale jakich uchodźców? To na Białorusi jest jakaś wojna, że ludzie do nas uciekają? Myślę, że chodzi o nielegalnych imigrantów. Jeśli to Afgańczycy uciekający przed talibami to musieli mieć niezłe tempo i przekroczyć tyle granic, żeby dobiec do Polski.
jacyna2017
Szkoda ludzi, ale nie dajmy się zwariować - winę ponosi kto na nich zarabia i podsuwa na naszą granicę czyli p Lukaszenka plus 'Pożyteczni I...' co nic nie zarabiają, ale na szkodę kraju zrobią wszystko - oPOzycja i usłużne media tych Wiecznych Smutasów. A Bankier gdzie jest?
dzo_bajden
pis powinien odpalić łukaszence jakąś dobrą flaszkę za taki prezent
grzegorzkubik
Opozycja w Polsce jest tak głupia, że aż miło. Podbijają PIS-owi poparcie każdego dnia. Pomaga im w tym TSUE i KE:))
anty12
O widze Grzesiu ze teraz taki jest przekaz dnia. KArtofel za to jet madry z pinokiem narobili bilion nowego dlugu.
marxs
łopozycja może i jest głupia ale obecnie dla PISu za opozycję i to opozycje brutalną i bezwzględną będa robić ceny gazu,ogrzewania czy prądu czyli ściślej mówiąc wszystkie ceny a stopy procentowe NBP wywalą w kosmos jak zacznie się prawdziwy run na waluty ,złoto i srebro
sloneczkodzg odpowiada anty12
Jak to przeczytasz to Ci się sierść zjeży ...https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/244622-finanse-publiczne-polski-po-8-latach-rzadow-po-psl-i-jej-notariusza-prezydenta-bronislawa-komorowskiego-sa-w-stanie-oplakanym
kozey
ale to łukaszenka wrzucił kota do kotleciarki na swojej zmianie, to że my wyjmujemy futro na naszej, nie oznacza, że nasza wina
kris74keh
Nie można całej biedy tego swiata wziąsc na utrzymanie. Bogate kraje arabskie maja szczelne granice, nie wpuszczają braci w wierze, za to chętnie zasponsorują budowę meczetu. W nich imamowie opowiedzą współwyznawcom jak zgniły jest zachód.

Powiązane: Imigranci w Polsce

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki