Nowy wymiar wakacyjnych rozrywek to zasługa unijnych dotacji

2022-07-08 13:15, akt.2022-07-08 13:24
publikacja
2022-07-08 13:15
aktualizacja
2022-07-08 13:24
Nowy wymiar wakacyjnych rozrywek to zasługa unijnych dotacji
Nowy wymiar wakacyjnych rozrywek to zasługa unijnych dotacji
/ Materiały dla mediów

Fundusze Europejskie to nie tylko wsparcie dla innowacyjnych inicjatyw, nowej infrastruktury drogowej czy pożyczki i szkolenia dla przedsiębiorców. To także inicjatywy, które dają radość i pozwalają spędzić czas z rodziną - przyjemnie, twórczo i wartościowo.

Przykład? Magiczne Ogrody w Trzciankach koło Janowca - wedle opisu organizatorów to pierwszy w Polsce park tematyczny i ogród sensoryczny, który łączy bajkową narrację ze światem przyrody. Dzieci spotkają tam smoki, wróżki, skrzaty oraz niezwykłe stwory: Bulwiaki czy Mordole. Dorośli zyskają chwilę odpoczynku za sprawą licznych placów zabaw, karuzeli, zamku wróżek i trampolin znajdujących się na terenie obiektu. 

Spragnieni wytchnienia od codzienności z przyjemnością wybiorą się na spacer do Domu Czarodzieja, Drzewa Skrzata, Smoczego Gniazda, Kuchni Bulwiaków czy na Marchewkowe Pole, na którym rosną gigantyczne marchewki.

Jak mówi Cezary Bożemski – współwłaściciel firmy FUN PARK, która stworzyła "Magiczne Ogrody": "Poprzez historię, jaką opowiada park, staramy się przekazywać maluchom pozytywne wartości: szacunek do przyrody, odpowiedzialność za drugiego człowieka i nasze otoczenie, odwagę w działaniu w słusznej sprawie".

Źródło:
Tematy
0zł za prowadzenie i najważniejsze usługi w koncie firmowym.  Zyskaj konto firmowe z gwarancją braku opłat przez 2 lata.

0zł za prowadzenie i najważniejsze usługi w koncie firmowym. Zyskaj konto firmowe z gwarancją braku opłat przez 2 lata.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki