Nowy weekendowy bilet od Intercity. Nieograniczona podróż od 109 zł

Do sprzedaży trafił weekendowy bilet „Razem w Polskę” oferowany przez PKP Intercity oraz Polregio, dzięki któremu można podróżować bez ograniczeń.

(fot. Krystian Maj / FORUM)

Na jednym bilecie można skorzystać z usług zarówno PKP Intercity jak i Polregio. Wszyscy, którzy w sezonie wakacyjnym zamierzają zwiedzić Polskę, mają ku temu dobrą okazję. Dzięki rozbudowanej siatce połączeń oferowanych przez obu przewoźników na weekendowym bilecie można dotrzeć zarówno do największych miast Polski jak i mniejszych miejscowości.

W oficjalnym komunikacie Marek Chraniuk, prezes zarządu PKP Intercity, podkreśla – połączenie ofert dwóch tak dużych przewoźników daje podróżnym spore możliwości, szczególnie w sezonie wakacyjnym. Mam nadzieję, że wspólny bilet weekendowy zachęci do turystycznego odkrywania uroków naszego kraju.

Kupując jeden bilet „Razem w Polskę” na dwóch przewoźników można podróżować od piątku, od godziny 19.00, do poniedziałku – do godziny 6.00. Bilet dostępny jest w dwóch wariantach cenowych tj. „Razem w Polskę Standard", który kosztuje 109 zł i obowiązuje w drugiej klasie na pociągi linii TLK, Intercity i połączeń Polregio oraz „Razem w Polskę Komfort" – za 189 zł, uprawniający do podróży w pociągach PKP Intercity (EIP, EIC, IC, TLK) oraz Polregio (regionalnych i interregio).

Należy pamiętać, że bilety są imienne, dlatego pasażer jest zobowiązany do wpisania w sposób czytelny oraz trwały imienia i nazwiska, a także numeru dokumentu, którym potwierdzimy tożsamość podczas kontroli. Dodatkowo weekendowy bilet można zakupić 30 dni przed planowaną podróżą w kasach biletowych obu przewoźników.

Katarzyna Rostkowska

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
13 5 ahim

Lepiej nie korzystać z tej firmy.

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne