Nowe wideo o sprzedaży szczątków dzieci przez Planned Parenthood

The Center for Medical Progress (Centrum Postępu Medycznego) opublikowało nowe wideo, w którym wysoka rangą pracownica Planned Parenthood targuje się o cenę części ciała dzieci, które zostały poddane aborcji.

Mary Gatter, która jest prezesem Rady Medycznej Dyrektorów w Planned Parenthood Federation of America, to ta sama pracownica, która we wcześniej ujawnionych filmikach mówiła o chęci kupna samochodu marki Lamborghini z zysków ze sprzedaży tkanek abortowanych dzieci.

W nowym wideo dziennikarz działający incognito proponuje Gatter 50 dolarów za tkanki jednego płodu; ona odpowiada na to, że to za mało i jest to raczej cena sprzed 12 lat.

Następnie przedstawicielka Planned Parenthood pyta dziennikarza, w jakim wieku tkanki chce kupić i jak dużo, dodając, że dysponują płodami abortowanymi do 16 tygodnia ciąży.

Gatter przyznaje także, że zajmowała się podobną sprzedażą szczątków dzieci w Los Angeles, i mówi: jestem temu oddana, myślę, że to świetny pomysł".

Informuje też dziennikarza, że to zatrudniony przez niego technik medyczny będzie musiał przychodzić do Planned Parenthood i pobierać interesujące go organy, takie jak płuca czy mózg, bo nie będą się tym zajmowali jej pracownicy.

Podany tu zostaje przykład świetnej pracownicy firmy Novagenix, która przychodziła i pobierała organy od dzieci abortowanych do 24 tygodnia ciąży.

Zgodnie z prawem federalnym Planned Parenthood może występować o zwrot kosztów pobierania organów, ale postanowiła, że nie będzie tego robić.

W związku z tym firmy takie jak Novogenix czy Stemexpress wysyłają tam swoich pracowników.

Planned Parenthood ma sieć klinik w całych USA; wykonuje się w nich najwięcej aborcji w tym kraju. Jedną z obietnic wyborczych prezydenta Donalda Trumpa było zaprzestanie ich finansowania ze środków pochodzących z pieniędzy podatników.

Z Waszyngtonu Joanna Korycińska (PAP)

jek/

Źródło: PAP

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 ~Fhfgvv

Ludobojstwo finansowane pod nosem jasnie oswieconej zachodniej cywilizacji ktora ma sie za cos wiecej niz barbarzynscy tyrani...

! Odpowiedz
0 0 ~Tom

W Auschwitz abażury do lamp z ludzkiej skóry nie sprzedawały się dobrze.
Dlatego dr. Mengele nie dorobił się Lamborghini.
Nie było też takiego jak obecnie poparcia dla wolnej nauki i komercyjnej inicjatywy.
Teraz świat jest inny - wystarczy poczytać komentarze na forum.

! Odpowiedz
7 5 ~Xar

To nie jest tak że te płody ulegają aborcji by ktoś je mógł sprzedać.
Gdy z takiego płodu nie ma szans by rozwinęło się dziecko, to komu to przeszkadza ze na jego tkankach są prowadzone badania?

! Odpowiedz
12 8 ~Woda

Tkanki płodów, nie dzieci... Niestety w takiej dziurze jak Polska propaganda kościoła zrobiła swoje, że nawet w depeszach pap-u widać manipulację.

! Odpowiedz
9 5 ~endi

jak by była dostępna w bankomatach na ulicy pigułka wczesnoporonna nie potrzeba by było żadnych aborcji , a przyrost naturalny byłby dużo wyższy ale minie wiele czasu nim władze tę zależność zrozumieją

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 3,4% IV 2020
PKB rdr 1,9% I kw. 2020
Stopa bezrobocia 5,8% IV 2020
Przeciętne wynagrodzenie 5 285,01 zł IV 2020
Produkcja przemysłowa rdr -24,6% IV 2020

Znajdź profil