REKLAMA

Nieudacznicy i stare panny opiekują się zwierzętami

2013-05-26 19:44
publikacja
2013-05-26 19:44
Nieudacznicy, stare panny i nie dbający o higienę hippisi- tak według badań przeprowadzonych przez fundację "Czarna Owca Pana Kota" postrzegane są osoby działające na rzecz zwierząt. W internetowym badaniu, które miało stworzyć wizerunek osób pomagającym zwierzętom wzięło udział kilkaset osób.

"Według ankiet koty, czy psy, czy ptaki najczęściej dokarmiają starsze panie, które są bezrobotne lub na rencie" - wyjaśnia Paulina Skotnicka- działaczka fundacji Czarna Owca Pana Kota. Niezbyt dbająca o higienę, skonfliktowana z ludźmi, nie lubiąca ich, lubiąca tylko zwierzęta. "Jeśli już internauci wskazywali mężczyznę, był to zniewieściały nieudacznik"- dodaje Paulina Skotnicka. Nie potrafiący zadbać o własny dom i jedzenie, ekoterroryści w arafatkach z dredami, również niedomyci.- dodaje.

Według pomagającej na co dzień czworonogom Joanny Rapel z Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, takie stereotypy biorą się głównie z niewiedzy. Przychodzą do nas ludzie bardzo elegancko obrani, wykształceni, właściwie z każdego statusu społecznego, w każdym wieku, ale kochający zwierzęta i chcący im pomóc. Ankiety wypełniło ponad 600 osób. Głównie byli to mieszkańcy dużych i średnich miast.Informacyjna Agencja Radiowa (IAR)/Paweł Pawlica, Kraków/dyd

Źródło:IAR
Tematy
Załóż Konto Przekorzystne na selfie

Załóż Konto Przekorzystne na selfie

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki