Santander, ING, Pekao, mBank i inni z przerwami technicznymi w weekend

W najbliższy weekend utrudnień mogą spodziewać się klienci m.in. Santander Banku, ING Banku Śląskiego, mBanku i Pekao. Jak co tydzień zamieszczamy w Bankier.pl listę banków, w których mogą wystąpić problemy z dostępem do bankowości internetowej oraz mobilnej. 

(fot. lucadp / Shutterstock)

Przerwa w Santander Banku

Od północy do 4:00 w niedzielę (5 kwietnia br.) w Santander Bank Polska potrwała przerwa techniczna. Niedostępna będzie bankowość internetowa oraz mobilna. W tym czasie niedostępne były płatności BLIK, przelewy zwykłe, natychmiastowe oraz Przelew24 (szybkie płatności w internecie).

Przerwa ING Banku Śląskim

Na weekend planowane są prace serwisowe w ING Banku Śląskim. W sobotę (4 kwietnia br.) od 8:00 do 16:00 klienci banku nie mogli skorzystać z modułu Makler oraz aplikacji ING Makler Mobile. W sobotę od 14:00 niedostępne były natychmiastowe rozliczania wymiany walut w Kantorze oraz zostanie wyłączona możliwość wykonywania operacji księgowych w trybie online.

W nocy z soboty na niedzielę od 00:00 do 04:30 bank zapowiedział utrudnienia w korzystaniu z płatności BLIK, przelewów ekspresowych, systemu Moje ING, systemu ING Business, bankomatów i wpłatomatów oraz płatności internetowych za pomocą Płać z ING i dokonywanych kartami potwierdzanymi kodem SMS. W tym czasie nie było możliwości nadawania PIN oraz mogły wystąpić problemy przy płatnościach kartami.

Przerwa w mBanku

W sobotę (4 kwietnia br.) klienci mBanku od 19:00 do 20:00 nie mogli skorzystać z przelewów Blik w aplikacji mobilnej. Natomiast pomiędzy 19:00 a 23:00 niedostępny był mKantor z powodu przeprowadzanych prac serwisowych. 

Przerwa w Banku Peako SA

sobotę (4 kwietnia br.) klienci serwisu Pekao24Makler mogli spodziewać się utrudnień. Między 9:00 a 21:00 niedostępne było składanie dyspozycji i zleceń. W tym czasie trwały prace serwisowe.

Przerwa w Nest Banku

Przerwę techniczną w najbliższy weekend zapowedział również Nest Bank. Klienci w sobotę (4 kwietnia br.) od północy do 12:00 nie mogli zalogować się do bankowości elektronicznej oraz PSD2 API.

Przerwa w BPS

Grupa BPS zapowiada prace serwisowe i utrudnienia w logowaniu. W nocy z piątku na sobotę od 23:00 do 2:00 niedostępny był system bankowości internetowej.

DF 

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
4 14 godunow1

Wszyscy wybrali sobie ten sam weekend na prace serwisowe? Trwa jakaś globalna przebudowa systemów bankowych?

! Odpowiedz
1 14 antykomuch

Nie to tylko wyłączenie, na zawsze :D

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne