REKLAMA

NEXTBIKE: Oddelegowanie Przewodniczącego Rady Nadzorczej do Zarządu Spółki do pełnienia funkcji Prezesa Zarządu oraz powołanie Członka Zarządu Spółki

2020-08-11 18:10
publikacja
2020-08-11 18:10
Zarząd Nextbike Polska S.A. w restrukturyzacji z siedzibą w Warszawie („Emitent”) informuje, iż w dniu 11 sierpnia 2020 roku Rada Nadzorcza Emitenta podjęła uchwałę o oddelegowaniu Pana Tomasza Wojtkiewicza – Przewodniczącego Rady Nadzorczej Spółki do Zarządu Spółki do pełnienia funkcji Prezesa Zarządu na okres 3 miesięcy.

Jednocześnie, Rada Nadzorcza Emitenta w dniu 11 sierpnia 2020 r. powołała do Zarządu Spółki do pełnienia funkcji Członka Zarządu Konrada Kowalczuka.

W związku z powyższym od dnia 11 sierpnia 2020 roku w skład Zarządu Emitenta wchodzi:
- Pan Tomasz Wojtkiewicz– Prezes Zarządu (oddelegowany z Rady Nadzorczej Spółki),
- Pan Rafał Federowicz – Członek Zarządu,
- Pan Konrad Kowalczuk – Członek Zarządu.

Życiorys Tomasza Wojtkiewicza oraz Konrada Kowalczuka wraz z pozostałymi informacjami wymaganymi na podstawie § 3 ust. 1 pkt 7 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu, stanowi załącznik do niniejszego raportu.

Podstawa prawna: § 3 ust. 1 pkt 7 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Sytemu Obrotu -"Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect".
Źródło:NewConnect - komunikaty spółek (EBI)
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki