6,0000 zł
-1,64% -0,1000 zł
Nextbike Polska (NXB)

Ludzie - NEXTBIKE

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Wojtkiewicz, Tomasz Wacław Prezes Zarządu 2020-08-31 -
Federowicz Rafał Członek Zarządu 2017-09-08 -
Kowalczuk Konrad Członek Zarządu 2020-08-11 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Graf von Harrach Leonhard Przewodniczący RN 2020-06-02 -
Miterski Konrad Członek RN 2020-06-02 HERKULES - Wiceprezes Zarządu
PBKM - Wiceprzewodniczący RN
BIOMED - Członek RN
LARQ - Członek RN
Parzydło Włodzimierz Członek RN 2020-06-02 ELMO - Członek RN
Popp Sebastian Członek RN 2020-06-02 -
Juszczyński Andrzej Członek RN 2020-08-31 BORYSZEW - Członek RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Wojtkiewicz, Tomasz Wacław Prezes Zarządu / p.o., oddelegowany z RN 2020-08-11 2020-08-31 -
Wojtkiewicz, Tomasz Wacław Przewodniczący RN 2020-06-15 2020-08-10 -
Wojtkiewicz, Tomasz Wacław Członek RN 2020-06-02 2020-06-15 -
Burzyński Piotr Prezes Zarządu 2020-02-10 2020-04-15 -
Popp Sebastian Członek RN 2019-12-17 2020-06-02 -
Vedder Peter Członek RN 2019-12-17 2020-06-02 -
Pieniacki Adam Członek RN 2019-12-17 2020-05-20 -
Popp Sebastian Członek RN 2019-12-17 -
Kaczmarczyk Krzysztof Członek RN 2019-06-27 2020-04-29 -
Krawczyńska-Nowak, Anna Członek RN 2019-06-27 2019-12-17 -
Krawczyńska-Nowak, Anna Członek RN 2019-06-27 -
Masłowska Agnieszka Członek Zarządu 2019-06-11 2020-06-01 -
Orłowski Paweł Prezes Zarządu 2019-04-15 2019-11-15 -
Orłowski Paweł Prezes Zarządu 2019-04-15 -
Lech Robert Prezes Zarządu 2018-06-25 2019-04-15 -
Lech Robert Prezes Zarządu 2018-06-25 -
Kalupner Ralf Członek RN 2017-05-17 2020-06-02 -
Krawczyński Piotr Członek RN 2017-05-15 2019-12-17 -
Krawczyński Piotr Członek RN 2017-05-15 -
Komorowski Dariusz Członek Zarządu 2017-04-26 2019-04-01 -
Komorowski Dariusz Członek Zarządu 2017-04-26 -
Dzięcioł Małgorzata Członek Zarządu 2016-08-12 2020-04-23 -
Przybyłowski Krzysztof Przewodniczący RN 2016-08-12 2019-12-17 -
Chruszczewski Mikołaj Członek RN 2016-08-12 2019-06-27 -
Kurzynoga, Jakub Jerzy Członek RN 2016-08-12 2019-06-26 -
Wojtkiewicz, Tomasz Wacław Prezes Zarządu 2016-08-12 2018-05-25 -
Przybyłowski Krzysztof Przewodniczący RN 2016-08-12 -
Chruszczewski Mikołaj Członek RN 2016-08-12 -
Wojtkiewicz, Tomasz Wacław Prezes Zarządu 2016-08-12 -
Kurzynoga, Jakub Jerzy Członek RN 2016-08-12 -

Zatrudnienie

Spółka
2018 42 -
2017 25 -
Grupa
2018 110 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.