LUKAS Bank zasila telefony sieci Play, a Play promuje doładowania

LUKAS Bank umożliwił kolejnej grupie swoich klientów korzystanie z usługi doładowania telefonu z konta w bankowości internetowej. Obsługa systemu od strony technicznej realizowana jest przez spółkę Blue Media.

Na start Play przygotował promocję dla wszystkich doładowujących telefon do dnia 22 grudnia 2007 roku włącznie. Każda transakcja na kwotę powyżej 40 PLN, premiowana jest dodatkowym 25 procentowym bonusem, liczonym od wartości dokonanego zasilenia.

Transakcję zasilenia telefonu można przeprowadzić logując się do systemu bankowości internetowej banku. Po wybraniu opcji Doładowania telefonu z menu głównego i wskazaniu swojego operatora należy podać numer telefonu oraz kwotę doładowania. Natychmiast po zrealizowaniu płatności konto telefonu zostaje zasilone.

- Wdrożona usługa w znaczący sposób ułatwi wszystkim klientom posiadającym konto w LUKAS Banku oraz telefon w sieci Play realizowanie doładowań - mówi Adam Stankar – Manager Bankowości Elektronicznej z LUKAS Banku.

- Nasze dotychczasowe doświadczenia w oferowaniu usługi doładowania telefonu przez Internet gwarantują pełne bezpieczeństwo oraz sprawne i szybkie zrealizowanie transakcji - dodaje Adam Stankar.

Dużym ułatwieniem dokonywania kolejnych operacji doładowania konta jest możliwość stworzenia listy telefonów, które będą zasilane w przyszłości. Skraca to czas przeprowadzenia transakcji i eliminuje ewentualne pomyłki, polegające np. na błędnym wpisaniu zasilanego numeru.

Blue Media / www.prnews.pl
Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne