REKLAMA

Król disco polo zdetronizowany. Sławomir zarobi więcej od Zenka Martyniuka

2018-02-02 11:40
publikacja
2018-02-02 11:40

Dotychczas najlepiej zarabiającą gwiazdą disco polo był frontman zespołu Akcent Zenek Martyniuk. Wiele wskazuje na to, że wkrótce nastąpi zmiana na pozycji lidera najbardziej rozchwytywanego przedstawiciela tej popularnej polskiej muzyki. Rok 2018 ma należeć do Sławomira.

/ fot. Krzysztof Kuczyk / FORUM

Podobno Polacy najlepiej bawią się przy disco polo. Jeśli przyjrzymy się zarobkom największych gwiazd tej muzyki, ciężko nie ulec wrażeniu, że w stwierdzeniu tym jest wiele prawdy. Najbardziej rozchwytywanym muzykiem ma być Sławomir, któremu zdecydowanie pomógł występ na sylwestrze w Zakopanem w 2017 r.

Piosenkarz jest teraz rozchwytywany, a organizatorzy prześcigają się w tym, by jak najszybciej zarezerwować jego koncert. Sławomir w 2018 r. może liczyć nawet na 300 występów, a za każdy z nich może zarobić nawet 28 tys. zł. Łącznie daje to kwotę 8,5 mln zł.

Autor hitu „Miłość w Zakopanem” tym samym pobije rekord zarobków należący do Zenka Martyniuka. Lider zespołu Akcent w 2018 r. da 250 koncertów, a za każdy z nich zainkasuje 25 tys. zł. Ten rok Martyniuk zamknie więc z 6,25 mln zł więcej na koncie.

Koncerty to nie jedyne źródło dochodu muzyków. Dużo zarobić można też dzięki odtworzeniom teledysków na Youtubie. I na tym polu Sławomir radzi sobie całkiem nieźle. Klip to utworu „Miłość w Zakopanem” został obejrzany już niemal 100 mln razy i był najchętniej odtwarzanym polskim filmem w serwisie w 2017 r.

RM

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (7)

dodaj komentarz
jaspers
A może ktoś się wybiera na jego koncert do Zielonej Góry? 12 maja, wejściówki jeszcze są dostępne na EmpikBilety. Ktoś chce się podpiąć? ;-) Mogę być kierowcą, a jadę z Częstochowy. Lubię koncerty tego gościa - może nie ma wielu hitów, ale potrafi wciągnąć w zabawę ;-)
evig
no tak... jaki kraj takie gwiazdy
specjalnie_zarejstrowany1
300 wystepow w roku? Szczerze mowiac to chyba przesadzacie - musialby dawac 6 koncertow w tygodniu.
matpoz1
Dają nawet więcej w sezonie, bywa że 3 dziennie.
dzielnicowy
Przecież Sławomir to nie disco polo.

Powiązane: Praca

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki