Kongres z Kim Kiyosaki w Polsce

National Achievers Congress - pod taką nazwą odbędzie się 12 października 2013 roku największa konferencja w Polsce, w której weźmie udział kilkunastu mówców. Gwiazdami będą Kim Kiyosaki wraz z mężem Robertem, autorem bestsellera "Bogaty ojciec, biedny ojciec".

"National Achievers CongressNAC, czyli National Achievers Congress to odpowiedź na potrzeby dziesiątek tysięcy ludzi. Polacy szukają warsztatów, które inspirują do działania, dają prawdziwy zastrzyk energii, a nie tylko straszą kryzysem ekonomicznym" - tłumaczy Łukasz Milewski, prezes Akademii Inwestora, głównego organizatora NAC 2013 - Na scenie wystąpią Kim i Robert Kiyosaki, a także wyczekiwany przez wielu Les Brown, guru mówców motywacyjnych".

Robert Kiyosaki jest pisarzem, mówcą, inwestorem i autorem bestsellera "Bogaty ojciec, biedny ojciec". Jego książki przetłumaczono na 50 języków i dostępne są w 97 krajach. Kim z kolei podbiła serca czytelniczek na całym świecie bestsellerem "Bogata Kobieta", w którym poprzez ciekawe historie z życia codziennego przekazuje cenną wiedzę na temat przedsiębiorczości i podejścia do pieniędzy.

Na scenie uczestnicy zobaczą także Lesa Browna, Blaira Singera oraz Andy'ego Harringtona. Wśród polskich trenerów motywacyjnych zobaczymy Mariusza Szubę, Mateusza Grzesiaka, Aleksandra Sienkiewicza oraz Pawła Jana Mroza. Swoje umiejętności zaprezentują również specjaliści od marketingu internetowego: Paweł Danielewski oraz Piotr Majewski.

"Po ogromnym sukcesie majowego seminarium 'Umysł Milionera' z Harvem T. Ekerem, nie mamy wątpliwości, że National Achievers Congress będzie strzałem w dziesiątkę - mówi Łukasz Milewski. - Prawie 2,5 tys. zachwyconych uczestników, którzy już pytają o kolejne konferencje. Jest w Polsce ogromne zapotrzebowanie na tego typu imprezy i obiecuję, że na tym nie koniec. Zebraliśmy kilkunastu absolutnych mistrzów w swoich dziedzinach, którzy zainspirują Polaków do działania!".

Organizatorem National Achievers Congress jest Akademia Inwestora Milewski & Partnerzy wraz z Success Resources, międzynarodową firmą szkoleniową. Kongres odbędzie się na hali MT Polska w Warszawie w dniach 12 - 13 października. Zakup biletów oraz szczegóły dostępne są na stronie: http://www.nacpolska.pl.

 

/Akademia Inwestora Milewski & Partnerzy

 

Źródło: Informacja prasowa

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj

Kalendarium przedsiębiorcy

 • Termin zapłaty miesięcznej kwoty podatku od nieruchomości przez osoby prawne i jednostki organizacyjne nie posiadające osobowości prawnej.

  Termin płatności składek oraz złożenia deklaracji przez pracodawców zatrudniających pracowników.

  Termin zapłaty raty podatku leśnego przez osoby prawne oraz jednostki organizacyjne nie posiadające osobowości prawnej.

 • Zapłata zryczałtowanego podatku dochodowego od przychodów ewidencjonowanych.

  Termin zapłaty zaliczki na podatek dochodowy przez osoby prawne.

 • Podatnicy podatku akcyzowego rozliczają akcyzę.

  Rozliczenie podatku od towarów i usług za poprzedni miesiąc - VAT 7.

Kalkulator płacowy

Oblicz wysokość pensji netto, należne składki oraz podatek.