4,2000 zł
-4,11% -0,1800 zł
Korbank SA (KOR)

Zawarcie umów z podmiotem uprawnionym do przeprowadzania badania jednostkowego oraz skonsolidowanego sprawozdania finansowego za rok 2019

Zarząd spółki KORBANK S.A. z siedzibą we Wrocławiu („Spółka”, „Emitent”) informuje, że w dniu 23 stycznia 2020 roku zawarł umowy z firmą Accord'ab Biegli Rewidenci Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu („Audytor”). Na mocy zawartych umów Audytor przeprowadzi badanie jednostkowego sprawozdania finansowego Spółki za okres od dnia 1 stycznia 2019 roku do dnia 31 grudnia 2019 roku sporządzonego według stanu na dzień 31 grudnia 2019 roku oraz skonsolidowanego sprawozdania finansowego Grupy Kapitałowej KORBANK S.A. za okres od dnia 1 stycznia 2019 roku do dnia 31 grudnia 2019 roku sporządzonego według stanu na dzień 31 grudnia 2019 roku. Audytor jest wpisany na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych prowadzoną przez Krajową Izbę Biegłych Rewidentów pod nr 262.

Podstawa prawna: § 3 ust. 1 pkt 11) Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na NewConnect"
Źródło: NewConnect - komunikaty spółek (EBI)
Firmy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne

Kalendarium

Brak wydarzeń

Najnowsze wiadomości

Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.