REKLAMA

InPost wprowadza gwarancję dostawy paczek przed Bożym Narodzeniem

2021-12-16 09:10
publikacja
2021-12-16 09:10
InPost wprowadza gwarancję dostawy paczek przed Bożym Narodzeniem
InPost wprowadza gwarancję dostawy paczek przed Bożym Narodzeniem
fot. Jan Kaminski / / Shutterstock

InPost gwarantuje dostawę zamówionych produktów przed świętami Bożego Narodzenia. Nowa opcja obejmuje wszystkie przesyłki nadane do 22 grudnia włącznie. To dobra wiadomość dla osób kupujących prezenty na ostatnią chwilę.

– Gwarancja dostawy przed świętami Bożego Narodzenia to pomysł i tradycja InPostu. 2 lata temu gwarantowaliśmy dostawę przesyłek nadanych do 20 grudnia, rok temu do 21 grudnia, w tym roku rozszerzamy gwarancję o kolejny dzień, czyli przesyłki nadane do 22 grudnia trafią do adresata na czas. Nikt w branży logistycznej w Polsce, a sądzę, że i w Europie, nie może dać podobnej gwarancji. Dzięki temu nasi klienci mogą spokojnie zamawiać prezenty do prawie ostatniej chwili – podkreśla Rafał Brzoska, prezes InPost, cytowany w informacji prasowej.

Firma kurierska InPost wprowadziła gwarancje dostawy zamówionych artykułów przed Bożym Narodzeniem. "Świąteczna" opcja dotyczy zakupów internetowych, które zostaną nadane do 22 grudnia włącznie.

– Co roku w tym sezonie obsługujemy miliony przesyłek, a w tym roku notujemy wzrosty nawet rzędu kilkudziesięciu procent. Jednak dzięki olbrzymim inwestycjom – m.in. w tym roku nasza sieć paczkomatów zwiększyła do początku grudnia o 50 proc. – możemy pozwolić naszym klientom cieszyć się z zakupów do ostatniej chwili z gwarancją, że bezpiecznie dotrą one przed pierwszą gwiazdką – dodał Brzostka.

InPost wprowadził także bezpłatną dostawę przesyłek w dniu nadania w 20 miastach w Polsce. Z tego rozwiązana mogą skorzystać mieszkańcy Warszawy, Łodzi, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Gdańska, Gdyni, Szczecina, Torunia, Bydgoszczy, Białegostoku, Olszyna, Katowic, Sosnowca, Gliwic, Częstochowy, Bielska-Białej, Radomia, Lublina i Rzeszowa.

Zakupy w sieci stają się coraz bardziej popularne, wynika z badania Santander Consumer Banku. Blisko 80 proc. Polaków kupuje przez internet. W celu zakupu świątecznych prezentów, tj. elektronika, rzeczy związane ze sportem, zabawek, kart podarunkowych oraz voucherów, Polacy w większym stopniu korzystają z kanału online niż ze sklepów stacjonarnych, podaje Deloitte.

DF

Źródło:
Tematy
Zrealizuj plany dzięki Pożyczce Internetowej. RRSO: 9,04%

Zrealizuj plany dzięki Pożyczce Internetowej. RRSO: 9,04%

Komentarze (1)

dodaj komentarz
antek10
Niech sie tak nie spieszą bo im paczki giną.

Powiązane: Zakupy w sieci

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki