REKLAMA

Imigranci - największy problem sezonu 2015 na Kos [zdjęcia]

2015-08-17 09:42
publikacja
2015-08-17 09:42
Imigranci - największy problem sezonu 2015 na Kos [zdjęcia]
Imigranci - największy problem sezonu 2015 na Kos [zdjęcia]
fot. AP / / EastNews

Ten sezon jest wyjątkowo trudny dla popularnej greckiej wyspy Kos, która boryka się z tysiącami nielegalnych imigrantów przypływających tu położonej nieopodal Turcji.

Według doniesień IAR, pontony z imigrantami od strony Turcji przypływają na Kos co 10-20 minut. Przypływający na położoną ledwie 5 km od Turcji grecką wyspę Kos imigranci pochodzą przede wszystkim z Syrii, choć są wśród nich także przedstawiciele innych narodowości. Grecy chcą umieścić imigrantów na zacumowanym u wybrzeży Kos promie pasażerskim i tam prowadzić proces ustalania tożsamości oraz wydawania dokumentów. Mimo to, nielegalnie przebywający w Grecji imigranci na trwałe zmienili w tym sezonie krajobraz tej często odwiedzanej również przez polskich turystów wyspy.

(fot. Thierry Monasse/REPORTER / EastNews)
(EastNews)
(fot. AP / EastNews)
(fot. Thierry Monasse/REPORTER / EastNews)
(fot. AP / EastNews)
(EastNews)

mwc

Źródło:
Tematy
Woda pod Twoją marką i stojąca za nią historia

Woda pod Twoją marką i stojąca za nią historia

Advertisement

Powiązane: Unia zmaga się z napływem imigrantów

Komentarze (20)

dodaj komentarz
~WójSam
Rozwaliliśmy cały Bliski Wschód. Ostatnio Jemen pod bombami.Marzeniem jest rozwalić Iran.
No ale niestety nie możemy posłać bombowce nad Moskwę ale możemy Ruskie wydusić ceną ropy.To zleciliśmy Saudom .Mają pompować ropę na pełny gwizdek tak by cena spadła do 10$
za baryłkę.Wystraszeni Saudowie zrobią wszystko
Rozwaliliśmy cały Bliski Wschód. Ostatnio Jemen pod bombami.Marzeniem jest rozwalić Iran.
No ale niestety nie możemy posłać bombowce nad Moskwę ale możemy Ruskie wydusić ceną ropy.To zleciliśmy Saudom .Mają pompować ropę na pełny gwizdek tak by cena spadła do 10$
za baryłkę.Wystraszeni Saudowie zrobią wszystko by ich ocalić przed Arabska Wiosną.
A że cały śniady naród zaleje Europę to MY zza wielkiej wody się nie przejmujemy
~tadek
Oni nigdy sie nie zasymiluja w europie nawet jak ich dzieci sie tutaj porodza we Francji arabowie maja wielozenstwo powiedzmy trzy zona kazda ma przecietnie 5 lub 6 dzieci na te dzieci biora socjal ale zadna praca sie nie zchanbia oni uwazaja ze im sie wsystko nalezy i nie benda robic na bialego czlowieka,jesli jest ich garstka w Oni nigdy sie nie zasymiluja w europie nawet jak ich dzieci sie tutaj porodza we Francji arabowie maja wielozenstwo powiedzmy trzy zona kazda ma przecietnie 5 lub 6 dzieci na te dzieci biora socjal ale zadna praca sie nie zchanbia oni uwazaja ze im sie wsystko nalezy i nie benda robic na bialego czlowieka,jesli jest ich garstka w danym kraju to nic sie nie dzieje wiedza gdzie ich miejsce ale jak osiedli sie tysiace i poznaja teran to wtedy pokazuja rogi i zaczynaja sie zamieszki i domagaja sie swoich arabskich praw w danym kraju
~fotoreporter
Nie wyglądają na zabiedzonych
~EA
Jeszcze może jest i dobra strona medalu, że ta dzicz się zasymiluje tutaj i przejmie nasze zwyczaje zachodnie, wówczas mogą, jak już się u nich sytuacja ustabilizuje powrócić z nowymi obyczajami i u siebie zaprowadzić zachód, jak zobaczą jak u nas i w Niemczech się żyje, myślę o szeroko pojętej wolności. Ta dzicz Jeszcze może jest i dobra strona medalu, że ta dzicz się zasymiluje tutaj i przejmie nasze zwyczaje zachodnie, wówczas mogą, jak już się u nich sytuacja ustabilizuje powrócić z nowymi obyczajami i u siebie zaprowadzić zachód, jak zobaczą jak u nas i w Niemczech się żyje, myślę o szeroko pojętej wolności. Ta dzicz Irańska i Pakistańska jest najgorsza, te ich zwyczaje dotyczące też kobiet i inne.
~KE
Tu nie chodzi tylko o imigrantów z Syrii, ale też z Iranu, Pakistanu, skoro tak nienawidzą zachód i maja u siebie inne zwyczaje, po co płyną do Europy? jeszcze trochę a dojdzie do tragedii, niestety jak Zachód się nie opamięta w przyjmowaniu uciekinierów.
~StanRS
Po co płyną do Europy??? Po socjal! W swoich krajach by musieli zadydalać za nędzne grosze. A w zachodniej Europie wystarczy narobić 7-8 dzieci, żeby dostać kilkupokojowe mieszkanie i żyć z zasiłków jak pączek w maśle.
~IUa
Won do siebie, Europa też ma swoje problemy a kanclerz Niemiec powinna w końcu powiedzieć dość !
~Wo
koleżanka dzwoniła i mówiła że, chce wracać z Kos - restauracje i hotelarze narzekają że, ludzie nie chcą już tutaj przyjeżdżać, tragedia - po co ich wpuszczają?
~tea
Jak będzie ich większość to islamizacja Europy już w krótce, będziemy chodzić w burkach i przechodzić na islam.
~Baz
Byłam na Kosie, na szczęście dalej od centrum miasta, widziałam jaki tam panował brud i smród niestety turystom skutecznie popsuli wakacje, strach było iść wieczorem do knajpki z torebką, . Nie rozumiem, takiej głupiej Europy która jest tak otwarta na imigrantów. Oni mieli tak złowrogie spojrzenia, większość to młodzi Byłam na Kosie, na szczęście dalej od centrum miasta, widziałam jaki tam panował brud i smród niestety turystom skutecznie popsuli wakacje, strach było iść wieczorem do knajpki z torebką, . Nie rozumiem, takiej głupiej Europy która jest tak otwarta na imigrantów. Oni mieli tak złowrogie spojrzenia, większość to młodzi mężczyźni którzy zamiast walczyć w kraju jak szczury odpłynęli do Europy i wałęsają się.

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki