REKLAMA

IV Międzynarodowa Konferencja Naukowa Współczesne trendy w zarządzaniu i finansach. Teoria a praktyka

2010-11-05 13:31
publikacja
2010-11-05 13:31
W dniach 18/19 listopada 2010 roku odbędzie się IV edycja Międzynarodowej Konferencji Naukowej Współczesne trendy w zarządzaniu i finansach. Teoria a praktyka. Organizatorem tradycyjnie pozostaje Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie. Patronat honorowy nad konferencją objęli: Maria Dobrowolska - Prezes Zarządu Izby Domów Maklerskich oraz dr Ludwik Sobolewski - Prezes Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Przemiany, jakich doświadcza współczesna gospodarka światowa, wymuszają niejako zastosowanie nowoczesnych metod i wzorców w zarządzaniu i finansach. Świadomi potrzeby nawiązania współpracy środowiska naukowego z praktykami biznesu organizatorzy stwarzają znakomitą okazję do skonfrontowania teorii z praktyką. Tegoroczna edycja, ze względu na szacownych Patronów Honorowych, silnie wiąże się z giełdą i papierami wartościowymi.Pierwszy dzień konferencji poświęcony zostanie zagadnieniom współczesnych nurtów w zarządzaniu przedsiębiorstwami. W czasie drugiego dnia uczestnicy skoncentrują się na problematyce zarządzania finansami we współczesnych przedsiębiorstwach. Konferencję uświetni koncert muzyki Fryderyka Chopina na Zamku Królewskim w Warszawie a następnie uroczysta kolacja, która pozwoli na pełniejszą integracją osób ze środowisk naukowych z praktykami biznesu.

Mając na uwadze sukces poprzednich zjazdów organizatorzy są głęboko przekonani, że uczestnicy konferencji wyniosą wiele cennych wiadomości z referatów oraz dyskusji. Wzbogacając swoją wiedzę o nowoczesne rozwiązania praktyczne, a także ich teoretyczną podbudowę.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w obradach. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej konferencji: www.europeanconference2010.vizja.pl

Źródło:

Do pobrania

załącznikjpgzałącznikjpg
Tematy
Otwórz Konto w aplikacji mobilnej GOmobile.

Otwórz Konto w aplikacji mobilnej GOmobile.

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki