REKLAMA
WAKACJE NA GIEŁDZIE

DEKPOL S.A.: Korekta skonsolidowanego raportu kwartalnego za III kwartał 2022 roku - uzupełnienie

2022-12-06 17:57
publikacja
2022-12-06 17:57
Dodaj Bankier.pl w Google
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ


Spis załączników:
RB_44_Dekpol_Zestawienie_korekt_w_raporcie_za_IIIQ2022.pdf  (RAPORT BIEŻĄCY)

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 44 / 2022
Data sporządzenia: 2022-12-06
Skrócona nazwa emitenta
DEKPOL S.A.
Temat
Korekta skonsolidowanego raportu kwartalnego za III kwartał 2022 roku - uzupełnienie
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
W uzupełnieniu raportu bieżącego nr 43/2022 z dnia 6 grudnia 2022 roku w sprawie korekty skonsolidowanego raportu kwartalnego za III kwartał 2022 roku, Zarząd Dekpol S.A. („Spółka”) informuje, iż w związku ze zidentyfikowaniem dodatkowych omyłkowo błędnie wskazanych wartości w opublikowanym w dniu 28 listopada 2022 r. skonsolidowanym raporcie kwartalnym za III kwartał 2022 roku w punkcie 1.2. Skrócone śródroczne skonsolidowane sprawozdanie z całkowitych dochodów (str. 4-5 raportu) podjął decyzję o korekcie ww. raportu okresowego w zakresie punktu 1.2. Przedstawienie zakresu dokonywanej korekty znajduje się w załączniku do niniejszego raportu bieżącego.
Spółka informuje, że skorygowany skonsolidowany raport kwartalny za III kwartał 2022 roku zostanie przekazany do wiadomości publicznej w dniu dzisiejszym, tj. 6 grudnia 2022 roku. Korekta raportu okresowego obejmie zmiany, o których mowa w niniejszym raporcie bieżącym, w tym zmiany wskazane w ww. raporcie bieżącym nr 43/2022.
Załączniki
Plik Opis
RB 44 Dekpol Zestawienie korekt w raporcie za IIIQ2022.pdfRB 44 Dekpol Zestawienie korekt w raporcie za IIIQ2022.pdf Korekta skonsolidowanego raportu kwartalnego za III kwartał 2022 roku

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2022-12-06 Katarzyna Szymczak-Dampc Wiceprezes Zarządu Katarzyna Szymczak-Dampc
2022-12-06 Anna Miksza Prokurent Anna Miksza
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Tanie konto firmowe na lata. Najlepsze oferty w długiej perspektywie
Tanie konto firmowe na lata. Najlepsze oferty w długiej perspektywie

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane:

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki