REKLAMA

30 proc. zniżki na stacji. Nowa promocja dla kierowców

2022-11-28 12:00
publikacja
2022-11-28 12:00

Do końca roku można oszczędzić 30 proc. podczas pobytu na stacji. Trzeba tylko spełnić kilka warunków. Promocja ruszyła na stacjach GreenWay.

30 proc. zniżki na stacji. Nowa promocja dla kierowców
30 proc. zniżki na stacji. Nowa promocja dla kierowców
/ Shutterstock

Ładowanie samochodu elektrycznego może być tańsze. Na stacjach GreenWay ruszyła właśnie ciekawa promocja, która potrwa do końca roku. Można oszczędzić 30 proc., ale trzeba spełnić kilka warunków.

Według danych z końca września 2022 r. w Polsce było zarejestrowane łącznie 57 256 osobowych i użytkowych samochodów z napędem elektrycznym. Przez pierwsze dziewięć miesięcy 2022 r. ich liczba zwiększyła się o 18 995 sztuk, tj. o 44% więcej niż w analogicznym okresie 2021 r. – wynika z Licznika Elektromobilności, prowadzonego przez PZPM i PSPA.
 

Klient, który zechce "zatankować" z upustem, musi wykonać następujące kroki. Krok pierwszy to pobranie i rejestracja w aplikacji EV Klub Polska, krok drugi to opłacenie transakcji kartą Visa. Visa chce w ten sposób wspierać upowszechnienie wygodnych, szybkich i bezpiecznych metod płatności w punktach ładowania pojazdów elektrycznych.

Program jest efektem współpracy Visa i Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych w partnerstwie z GreenWay, GO+EAuto i EV Klub Polska. 

EV Klub Polska to klub użytkowników i entuzjastów samochodów elektrycznych zrzeszający 5 tysięcy członków. Aplikacja mobilna, którą stworzył, daje użytkownikom samochodów z napędem elektrycznym w Polsce szereg benefitów. 

– Dzięki współpracy z naszymi partnerami strategicznymi, tj. Visa, GreenWay Polska oraz GO+EAuto, możemy zaoferować członkom klubu od 10 do 30 proc. rabatu na ładowanie, na blisko tysiącu punktów ładowania w całym kraju. A to tylko część benefitów, jakie są oferowane za pośrednictwem aplikacji – tłumaczy Łukasz Lewandowski, koordynator EV Klub Polska.

Aplikacja zawiera np. aktualizowaną na bieżąco mapę z bazą wszystkich stacji ładowania w Polsce, a także przekazuje w czasie rzeczywistym informacje o aktualnej dostępności wybranej stacji ładowania oraz poszczególnych złączy. Użytkownicy aplikacji mogą również skorzystać z szeregu benefitów takich jak zniżki na zakup wallboxa, detailing auta czy nocleg w hotelu. Ciekawą opcją jest też możliwość oznaczania obecności kierowców samochodów zeroemisyjnych przy ładowarkach oraz komentowanie i ocenianie stacji ładowania.

Dzięki rabatowi z kartą Visa ładowanie pojazdów elektrycznych w sieci GreenWay, odpowiadającej za niemal 25% ogólnodostępnej infrastruktury ładowania w Polsce, przełoży się na 30 proc. oszczędności względem najnowszego cennika. W efekcie pokonanie tysiąca kilometrów pojazdem elektrycznym zużywającym średnio 18 kWh/100 km w podstawowym, darmowym abonamencie pozwala zaoszczędzić niemal 150 zł przy założeniu korzystania tylko ze stacji ładowania o mocy powyżej 100 kW.

Rabat będzie obowiązywał również na stacjach ładowania GO+EAuto, drugiego partnera strategicznego wśród operatorów stacji ładowania, który w Polsce dysponuje 45 stacjami. Użytkownicy aplikacji otrzymają do 10 proc. rabatu zarówno na szybkich, jak i wolnych ładowarkach.

KaWa

Źródło:
Tematy
Otwórz konto firmowe w Banku Millennium i zgarnij PREMIĘ

Otwórz konto firmowe w Banku Millennium i zgarnij PREMIĘ

Komentarze (4)

dodaj komentarz
lancealot
Tytuły robią się clikbajtowe jak na wp czy pudelku..
bha
Raczej coraz większą Kapitalistyczna obłuda udająca jarząbka.
forfun
Naciągany tytuł - schodzicie na psy

Powiązane: Elektromobilność

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki