REKLAMA

Work Service kontynuuje rozmowy z inwestorami w ramach przeglądu opcji strategicznych

2019-10-21 14:12
publikacja
2019-10-21 14:12
Work Service

Work Service kontynuuje rozmowy z inwestorami prowadzone w ramach procesu przeglądu opcji strategicznych, po tym jak w piątek NWZ spółki odstąpiło od głosowania uchwał dotyczących przyszłej formy finansowania - podał Work Service w komunikacie prasowym.

"Kontynuujemy rozmowy z inwestorami branżowymi i finansowymi prowadzone w ramach procesu przeglądu opcji strategicznych. Tak długo, jak nie doszło do uzgodnienia warunków ewentualnej transakcji z inwestorami, spółka powinna posiadać elastyczność dotyczącą negocjacji jej warunków. Dlatego uważamy za w pełni zrozumiałe przeniesienie głosowania w tej kwestii przez akcjonariuszy na kolejne NWZ" – powiedziała, cytowana w komunikacie prasowym, prezes Work Service Iwona Szmitkowska.

W piątek akcjonariusze odstąpili od głosowania uchwał dotyczących emisji obligacji zamiennych na akcje oraz prywatnej i publicznej emisji akcji. Walne zgromadzenie w sprawie emisji jest zaplanowane na 12 listopada.

Zarząd Work Service łącznie zamierza pozyskać do 50 mln zł bez względu na ostatecznie wybrany wariant lub warianty pozyskania finansowania.

Podczas piątkowego NWZ akcjonariusze dokonali także zmian w radzie nadzorczej. Nowym przewodniczącym rady został Przemysław Schmidt, zastępcą przewodniczącego został Marcus Preston, a nowymi członkami rady zostali Robert Oliwa i Andrzej Witkowski. (PAP Biznes)

doa/ osz/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki