Wojciech Caruk został prezesem PFR Nieruchomości

Rada Nadzorcza PFR Nieruchomości powołała w czwartek Wojciecha Caruka na stanowisko prezesa zarządu spółki i - poinformowała PAP spółka. Caruk pełnił funkcję wiceprezesa PFR od 13 stycznia 2020 r.

(PFR)
Spółka podała, że obecnie zarząd PFR Nieruchomości jest trzyosobowy. Oprócz Caruka zasiadają w nim Krystyna Wąchała-Malik oraz Krzysztof Pniewski.

Jak czytamy na stronie internetowej spółki, nowy prezes dysponuje ponad dwudziestoletnim profesjonalnym doświadczeniem w koordynowaniu i zarządzaniu projektami budowlanymi, zdobytym na stanowiskach menedżerskich i kierowniczych, m.in. w Immobel Poland, Skanska Residential Development Poland, Sky Tower, Globe Trade Centre, E&L Architects. Był również dyrektorem projektu Złota 44. Ostatnio pełnił funkcję dyrektora ds. inwestycji w Dom Development S.A. oraz członka zarządu w Dom Development Grunty Sp. z o.o.

Wojciech Caruk ukończył Politechnikę Warszawską na Wydziale Inżynierii Lądowej.

PFR Nieruchomości wchodzi w skład grupy PFR – instytucji finansowych i doradczych dla przedsiębiorców, samorządów i osób prywatnych, inwestującej w zrównoważony rozwój społeczny i gospodarczy kraju.

Misją PFR Nieruchomości jest zwiększenie dostępności mieszkań na wynajem, także dla słabiej uposażonych rodzin. Spółka realizuje rządowy program Mieszkanie Plus. (PAP)

autor: Longina Grzegórska-Szpyt

lgs/ drag/

Źródło: PAP

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 4,7% II 2020
PKB rdr 3,1% IV kw. 2019
Stopa bezrobocia 5,5% II 2020
Przeciętne wynagrodzenie 5 330,48 zł II 2020
Produkcja przemysłowa rdr 4,9% II 2020

Znajdź profil