REKLAMA

W których bankach przerwy w ten weekend?

2019-09-06 15:00
publikacja
2019-09-06 15:00

Brak możliwości zalogowania się do systemu bankowości elektronicznej czy utrudnienia przy dokonywaniu płatności w internecie – to tylko próbka problemów, które mogą wystąpić w weekend od 6 do 8 września 2019 r. Na szczęście większość z nich zostanie przeprowadzona nocną porą.

W których bankach przerwy w ten weekend? / fot. lucadp / YAY Foto

Prace w ten weekend zaplanowały następujące marki bankowe: Bank Pocztowy, Credit Agricole Bank Polska, Idea Bank, ING Bank Śląski, Inteligo, Lion’s Bank, Nest Bank oraz PKO Bank Polski.

Bank Pocztowy

Zapowiadane prace administracyjne mogą pokrzyżować plany klientów Banku Pocztowego, którzy planują w niedzielne przedpołudnie (8 września) zakupy internetowe. Bank informuje, że między godz. 7.00 a godz. 13.00 nie będzie możliwe dokonywanie płatności kartami w sklepach internetowych, które wymagają autoryzacji dodatkowym hasłem 3D-Secure.

Credit Agricole Bank Polska

Klienci Credit Agricole rozpoczną weekend z niewielkimi utrudnieniami. W nocy z piątku na sobotę (6/7 września) bank wyłączy serwisy bankowości elektronicznej CA24. Przerwa potrwa od godz. 23.00 do godz. 6.00.

Idea Bank i Lion’s Bank

Taki sam termin na prace modernizacyjne wybrał sobie Idea Bank. Nocna przerwa rozpocznie się o godz. 22.00 w piątek (6 września) i zakończy dnia kolejnego (7 września) o godz. 6.00. W tym czasie niedostępna będzie bankowość internetowa Idea Banku oraz Lion’s Banku. Dotyczy to także aplikacji mobilnej. Klienci banku mogą się również spodziewać przerw w dostępie do infolinii banku.

ING Bank Śląski

Nocne prace serwisowe ma w planach również ING Bank Śląski. Bank poinformował na swojej stronie internetowej, że 8 września (niedziela) od północy do godz. 5.30 klienci mogą napotkać na problemy z działaniem bankomatów i wpłatomatów, bankowości internetowej i mobilnej zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych, płatności Blikiem, przelewów ekspresowych oraz płatności internetowych Płać z ING.

Bank ostrzega również, że w sobotę od godz. 14.00 nie będzie możliwości natychmiastowego rozliczania wymiany walut w kantorze i wykonywania operacji księgowych w trybie online. Przelewy wewnętrzne oraz zewnętrzne zlecone po 14.00 zostaną zaksięgowane w poniedziałek, z tym że w przypadku przelewów wewnętrznych bank zrealizuje transakcje jeszcze tego samego dnia.

Nest Bank

W ten weekend będą również pracowali informatycy Nest Banku. W sobotę (7 września) między godz. 4.00 a godz. 10.00 zainteresowani ofertą oraz obecni klienci banku nie będą migli składać wniosków ani dyspozycji np. wniosków o otwarcie konta czy dyspozycji zmiany danych.

PKO Bank Polski i Inteligo

O możliwych utrudnieniach informuje PKO Bank Polski. W sobotę (7 września) od godz. 00.01 do godz. 11.00 mogą wystąpić problemy z realizacją przelewów natychmiastowych (Express Elixir) i międzybankowych przelewów na telefon BLIK. Kilka godzin dłużej (do godz. 16.00) potrwają prace dotyczące przelewów zagranicznych. Przerwa dotyczy także internetowej marki PKO Banku Polskiego – Inteligo.

MDe

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Przerwa techniczna

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki