REKLAMA

Samsung Galaxy Fold II za ponad 3300 zł. Składane smartfony podbiły rynek w 2019 roku?

2019-12-05 09:35
publikacja
2019-12-05 09:35

Samsung Galaxy Fold II zadebiutuje w pierwszej połowie 2020 roku. Składany smartfon będzie kosztował 845 dolarów. Ma być bardziej smukły i ulepszony w porównaniu do obecnej wersji Folda dostępnej w sprzedaży. 

fot. youtube.com / / youtube.com

Samsung Galaxy Fold II będzie mieć premierę na początku 2020 roku. Według koreańskiego serwisu The Bell telefon przedstawiony zostanie w okolicach kwietnia. Składany smartfon będzie kosztować około 845 dolarów, czyli w granicach 3200-3300. zł. Trzy razy taniej niż obecny na rynku Fold, którego nabyć można za 9 tys. zł.

Szkło i folia, zastosowane przy pierwszym Samsungu Galaxy Foldzie, zostanie zastąpione przez elastyczne szkło UTG. Według zapowiedzi telefon będzie otwierał się wzdłuż krótszej krawędzi, nie tak jak w przypadku obecnej wersji. Nowy Fold dostępny będzie w trzech kolorach: białym, czarnym i fioletowym.

Samsung oprócz nowego rozkładanego smartfonu planuje wypuszczenie na rynek ulepszonej wersji Galaxy Folda w sierpniu 2020 roku. Do tej pory producent sprzedał ok. 500 tys. rozkładanych telefonów

Rozkładane telefony zdobywają rynek. W 2019 roku flagowe koncerny przedstawiły swoje pomysły. Nie obyło się bez większych i mniejszych wpadek. Jedną z nich zaliczył Samsung podczas testów Galaxy Fold. Spowodowało to przesunięcie premiery urządzenia. Xiaomi pokazał telefon „otulony ekranem” a Huawei przedstawił "skrzydło sokoła".

DF

Źródło:
Tematy
Sprawdź jak zyskać z Kontem Jakie Chcę

Sprawdź jak zyskać z Kontem Jakie Chcę

Advertisement

Komentarze (1)

dodaj komentarz
marcin321
No bez tego info dzień byłby stracony. Brawo

Powiązane: Nowe technologie

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki