Sensor Tower: Przychody "Gwinta" na urządzeniach iOS wyniosły w listopadzie 0,9 mln USD

2019-12-02 06:30
publikacja
2019-12-02 06:30

Przychody gry "Gwint" CD Projektu w wersji na urządzenia mobilne z systemem iOS wyniosły w listopadzie ok. 0,9 mln USD - szacuje portal Sensor Tower. Według szacunków grę pobrano w ubiegłym miesiącu ze sklepu Apple łącznie ok. 0,8 mln razy.

/ CD Project

Chińska wersja gry została pobrana 400 tys. razy, generując jednocześnie 500 tys. USD przychodów. Na pozostałych rynkach "Gwint" wypracował 400 tys. USD przychodów i został pobrany 400 tys. razy.

Portal oblicza przychody gier mobilnych pochodzące z płatności od graczy, po odjęciu 30 proc. prowizji przekazywanej przez producentów na rzecz właścicieli sklepów, czyli Google i Apple.

Gra "Gwint", której producentem jest grupa CD Projekt, zadebiutowała na urządzeniach mobilnych z systemem iOS 29 października tego roku. Prezes Adam Kiciński podał podczas listopadowej telekonferencji, że po trzech tygodniach od premiery wersja mobilna odpowiadała za 68 proc. łącznych przychodów "Gwinta". Gra od października 2018 roku jest dostępna w wersji na komputery PC oraz konsole Xbox i Playstation. (PAP Biznes)

kuc/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Załóż Twisto i zdobądź bonus 20 zł na pierwsze zakupy! Kup teraz, zapłać później!

Załóż Twisto i zdobądź bonus 20 zł na pierwsze zakupy! Kup teraz, zapłać później!

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Prognozy i wyniki finansowe

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki