PZU z Aliorem na przełomie III/IV kw. uruchomi platformę z pożyczkami pracowniczymi

2019-03-25 12:56
publikacja
2019-03-25 12:56

PZU we współpracy z Alior Bankiem planuje na przełomie III i IV kwartału 2019 uruchomić platformę, która oferować będzie pożyczki pracownicze - poinformował ubezpieczyciel w komunikacie.

/ YAY Foto

PZU podało, że dzięki platformie pracodawca będzie mógł wprowadzić nowy benefit w postaci szybkich i niskooprocentowanych pożyczek dla swoich pracowników. Maksymalny okres kredytowania wyniesie 3 lata, a kwota kredytu wynieść może około 3-krotność miesięcznego wynagrodzenia brutto pracownika.

Platforma Cash ma być oparta o technologię serwisu bancovo.pl. Proces wnioskowania i uruchamiania pożyczki ma być zdalny, a spłata rat odbywać się ma automatycznie z wynagrodzenia.

PZU posiada ok. 32 proc. udział w akcjonariacie Alior Banku.(PAP Biznes)

seb/ ana/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (3)

dodaj komentarz
do_niczego
Całe życie na kredycie"BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ" jak to mówił kiedyś w spotach wyborczych DONALD TUSK.
open_mind
Jeszcze tak napiszę: Wszyscy zdajemy sobie sprawę z potrzeby ubezpieczenia, nawet na wypadek złej pogody itd. Mnożyć można bez końca i potrzeba ta wydaje się jak najbardziej oczywista, co nie znaczy że w razie totalnej katastrofy zostaniemy w pełni gratyfikowani. Natomiast co do zabezpieczenia finansowego w razie upadku Jeszcze tak napiszę: Wszyscy zdajemy sobie sprawę z potrzeby ubezpieczenia, nawet na wypadek złej pogody itd. Mnożyć można bez końca i potrzeba ta wydaje się jak najbardziej oczywista, co nie znaczy że w razie totalnej katastrofy zostaniemy w pełni gratyfikowani. Natomiast co do zabezpieczenia finansowego w razie upadku albo dewaluacji stajemy się kompletnymi ignorantami ! Dlaczego ? Ja ze swej strony polecam szczególnie tym zamieszkałym w USA aby zaopatrzyli się w taką skrzyneczkę, (Link) która w razie czego zawsze pomoże nam w powolnym stanięciu na nogi, no bo przecież nikt nie bierze na poważnie że Fiat money po tornadzie jakie nadejdzie ktoś będzie honorował oprócz pacjentów za szpitali zdrowia psychicznego.
https://www.ebay.com/itm/500-Silver-American-Eagle-1oz-Coins-Sealed-US-Mint-Sealed-Monster-Box/201636886181?hash=item2ef27eb6a5:g:8lsAAOSwqfNXn00s

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki