REKLAMA

POLTREG S.A.: Zawarcie z Clinmark sp. z o.o. zlecenia na prace przygotowawcze do rozpoczęcia badania klinicznego w projekcie TregVacRMS

2023-03-16 12:12
publikacja
2023-03-16 12:12
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 7 / 2023
Data sporządzenia: 2023-03-16
Skrócona nazwa emitenta
POLTREG S.A.
Temat
Zawarcie z Clinmark sp. z o.o. zlecenia na prace przygotowawcze do rozpoczęcia badania klinicznego w projekcie TregVacRMS
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd PolTREG S.A. [Spółka, Emitent] w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 15/2022 w sprawie umowy ramowej na realizację badań klinicznych informuje, że w dniu 16 marca 2023 r. zawarł z Clinmark sp. z o.o. [Clinmark] zlecenie dotyczące przeprowadzenia prac przygotowawczych do rozpoczęcia badania klinicznego fazy 1/2 w projekcie TregVacRMS [stwardnienie rozsiane [MS], postać rzutowa]. W ramach zlecenia Clinmark m.in.: zgromadzi komplet dokumentów zgodnie z GCP [Good Clinical Practice], przygotuje ankiety kwalifikacyjne zgodnie z protokołem badania oraz przeprowadzi wizyty inicjujące w ośrodkach.

Zawarcie ww. zamówienia jest istotnym etapem badania klinicznego w projekcie TregVacRMS, po którym powinna rozpocząć się rekrutacja pacjentów.

Wynagrodzenie Clinmark z tytułu realizacji Zlecenia wynosić będzie ok. 116 tys. zł netto. Okres obowiązywania zlecenia rozpocznie się w marcu 2023 r., a zakończy się w grudniu 2023 r. Warunki współpracy określone w Zleceniu nie odbiegają od warunków powszechnie stosowanych dla tego typu umów.

Clinmark jest firmą CRO [ang. Contract Research Organization], czyli wyspecjalizowaną organizacją badawczo-kontraktową świadczącą pełen zakres usług, specjalizującą się w badaniach klinicznych i globalnym doradztwie klinicznym.

O kolejnych istotnych zdarzeniach związanych z przebiegiem powyższego badania oraz współpracy z Clinmark Emitent będzie informował w trybie właściwych raportów.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2023-03-16 Kamilla Bok Członek Zarządu
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Rekrutujesz? Odbierz 50% rabatu na pierwsze ogłoszenie na Pracuj.pl

Rekrutujesz? Odbierz 50% rabatu na pierwsze ogłoszenie na Pracuj.pl

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki