0,4510 zł
-11,57% -0,0590 zł
PL GROUP S.A. (PLG)

Zawiązanie Spółek PLD Sp. z o.o. oraz PL CFM Sp. z o.o. oraz zawarcie umów wniesienia ZCP do PLD Sp. z o.o. oraz PL CFM Sp. z o.o.

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 1 / 2020
Data sporządzenia: 2020-01-02
Skrócona nazwa emitenta
PL GROUP S.A.
Temat
Zawiązanie Spółek PLD Sp. z o.o. oraz PL CFM Sp. z o.o. oraz zawarcie umów wniesienia ZCP do PLD Sp. z o.o. oraz PL CFM Sp. z o.o.
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd PL Group S.A. z siedzibą w Łodzi ("Spółka", "Emitent") informuje o zawiązaniu wraz z dniem 31 grudnia 2019 roku spółki PLD Sp. z o.o. z siedzibą w m.st. Warszawa oraz spółki PL CFM Sp. z.o.o z siedzibą w m.st. Warszawa.

Kapitał zakładowy spółki PLD Sp. z o.o. wynosi 400.000,00 zł i dzieli się na 4000 udziałów o wartości nominalnej 100,00 zł za każdy udział. Wszystkie 4000 udziałów w kapitale zakładowym Spółki obejmuje wspólnik - spółka PL GROUP S.A. o numerze KRS: 0000286524 („Emitent”) i pokrywa je w całości wkładem niepieniężnym w postaci przeniesienia na własność spółki wyodrębnioną w przedsiębiorstwie PL GROUP S.A. zorganizowaną część przedsiębiorstwa prowadzoną pod nazwą PL Detailing – organizacyjnie i finansowo wyodrębniony zespół składników materialnych i niematerialnych przeznaczonych do realizacji zadań gospodarczych obejmujących pielęgnacje pojazdów, zabezpieczanie powłokami ceramicznymi, zabezpieczanie foliami PPF, aplikacje folii zmieniających kolor, modyfikacje wizualne Plug&Play, mycie pojazdów poprzez myjnię PLWASH, wyodrębnioną decyzją Zarządu Emitenta z dnia 19 listopada 2019 roku. Wartość godziwa wkładu niepieniężnego wynosi 1.160.000,00 zł i wynika z „Raportu z wyceny zorganizowanej części przedsiębiorstwa spółki PL Group prowadzonej pod nazwą PL Detailing na dzień 1 października 2019 r.” sporządzonego przez P&V Capital Sp. z o.o.
Kapitał zakładowy spółki PL CFM Sp. z o.o. wynosi 700.000,00 zł i dzieli się na 7000 udziałów o wartości nominalnej 100,00 zł za każdy udział. Wszystkie 7000 udziałów w kapitale zakładowym Spółki obejmuje wspólnik – spółka PL GROUP S.A. o numerze KRS: 0000286524 („Emitent”) i pokrywa je w całości wkładem niepieniężnym w postaci przeniesienia na własność spółki wyodrębnioną w przedsiębiorstwie PL GROUP S.A. zorganizowaną część przedsiębiorstwa prowadzoną pod nazwą PL CFM – organizacyjnie i finansowo wyodrębniony zespół składników materialnych i niematerialnych przeznaczonych do realizacji zadań gospodarczych obejmujących tworzenie oprogramowania informatycznego do zarządzania flotami pojazdów, wyodrębnioną decyzją Zarządu Emitenta z dnia 19 listopada 2019 r. Wartość godziwa wkładu niepieniężnego wynosi 1.420.000,00 zł i wynika z „Raportu z wyceny zorganizowanej części przedsiębiorstwa spółki PL Group prowadzonej pod nazwą PL CFM na dzień 1 listopada 2019 r.” sporządzonego przez P&V Capital Sp. z o.o.

Emitent jednocześnie informuje, iż umowy przeniesienia własności zorganizowanej części przedsiębiorstwa pomiędzy PLD Sp. z o.o. w organizacji z siedzibą w Warszawie, a PL Group S.A. z siedzibą w Łodzi, a także pomiędzy PL CFM Sp. z o.o. w organizacji z siedzibą w Warszawie, a PL Group S.A. z siedzibą w Łodzi zawarto dnia 31 grudnia 2019 roku.

O rejestracji spółek PLD Sp. z o.o. oraz PL CFM Sp. z o.o. w sądzie Emitent poinformuje odrębnym raportem bieżącym niezwłocznie po ich rejestracji. Jeśli do rejestracji spółek PLD Sp. z o.o. oraz PL CFM Sp. z o.o. nie dojdzie w terminie 6 miesięcy od dnia zawarcia umów przeniesienia własności zorganizowanej części przedsiębiorstwa, umowy te wygasną, a strony zwrócą sobie nawzajem wszelkie świadczenia spełnione na podstawie umów.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2020-01-02 Sebastian Albin Prezes Zarządu Sebastian Albin
Źródło: GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.