PKO Bank Polski wprowadza nowy pakiet dla małych i średnich firm

2011-04-20 12:57
publikacja
2011-04-20 12:57
Nowa oferta Biznes Waluta skierowana do klientów sektora małych i średnich firm łączy nowoczesne zarządzanie finansami z możliwością korzystania z usług finansowych na preferencyjnych warunkach.

Nowy produkt przygotowano z myślą o firmach regularnie realizujących transakcje walutowe. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom Bank umożliwił klientom bezpłatne korzystanie z Internetowej Platformy Transakcyjnej iPKOdealer.  Dzięki niej firmy mają możliwość kontroli bieżących kursów wymiany walut, a zawierane transakcje walutowe są księgowane automatycznie między rachunkami klienta, dzięki czemu ma on natychmiastowy dostęp do swoich środków.

- Przygotowując pakiet Biznes Waluta chcieliśmy, aby przedsiębiorcy mogli samodzielnie negocjować kursy wymiany walut po atrakcyjnej cenie. Klient nie musi już kontaktować się z dealerem, czy odwiedzać doradcy w oddziale, aby dokonać transakcji. Wystarczy dostęp do Internetu, aby sprawnie zarządzać pieniędzmi firmy - mówi Agnieszka Wardak, pełniąca obowiązki Dyrektora Departamentu Klientów Małych i Średnich Przedsiębiorstw.


Poza możliwością użytkowania Internetowej Platformy Transakcyjnej iPKOdealer klienci biznesowi w ramach pakietu otrzymują również bezpłatny dostęp do bankowości internetowej iPKO Biznes, obsługującej małe i średnie przedsiębiorstwa. Za jej pośrednictwem mogą bezpłatnie realizować przelewy do ZUS i US,  jak również korzystać z preferencyjnych poleceń wypłaty w obrocie dewizowym SEPA, zarówno wychodzących jak i otrzymywanych.

W ramach Pakietu Biznes Waluta oprócz prowadzenia rachunku bieżącego w PLN klienci mają dostęp do bezpłatnego rachunku walutowego z możliwością założenia dodatkowych kont na atrakcyjnych warunkach.

PKO Bank Polski oferuje pięć pakietów biznesowych dla firm. Są one zróżnicowane w zależności od rodzaju i skali prowadzonej działalności gospodarczej.


/PKO BP

Źródło:Informacja prasowa
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Bank dla firmy

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki