REKLAMA

PKO BP udostępnił w serwisie transakcyjnym usługę kantoru online

2018-01-17 15:04
publikacja
2018-01-17 15:04

Bank PKO BP udostępnił w serwisie transakcyjnym usługę kantoru online, dzięki czemu klienci mogą wymieniać waluty w czasie rzeczywistym, a rozliczenie transakcji następuje natychmiast - poinformował bank w środowym komunikacie.

fot. Andrzej Bogacz / / FORUM

Klienci mogą zawierać transakcje bez opłaty za dostęp do usługi.

"Kantor to proste i intuicyjne narzędzie, które umożliwia szybką i bezpieczną wymianę walut online, w ramach jednego serwisu transakcyjnego iPKO. To kolejny krok w rozwijaniu naszych usług dla klientów indywidualnych. W połączeniu z innymi produktami, takimi jak karta wielowalutowa, kantor pozwala jeszcze lepiej zarządzać swoimi finansami i obsługiwać codzienne płatności w walutach obcych" - powiedziała cytowana w komunikacie Agnieszka Stachnio, dyrektor Departamentu Produktów Skarbowych w PKO BP.

Jak informuje bank, w ramach kantoru klienci indywidualni mają możliwość zawierania transakcji dla 28 par walutowych. Usługa jest dostępna w dni robocze, w godzinach od 7:00 do 23:00. Umożliwia wymianę walut pomiędzy rachunkami prowadzonymi w PKO Banku Polskim. Rozliczenie transakcji przebiega automatycznie, a środki natychmiast pojawiają się na wskazanym rachunku.

Dodatkowo klienci mogą śledzić wykresy walutowe online oraz korzystać z powiadomień/alertów SMS, w momencie gdy kurs waluty osiągnie wyznaczony poziom.

Przelewy w euro i frankach szwajcarskich zlecone za pośrednictwem kanałów elektronicznych (serwis internetowy, serwis telefoniczny) są bezpłatne.

Dostęp do kantoru i możliwość obserwowania kursów mogą uzyskać wszyscy użytkownicy iPKO. Do zawierania transakcji konieczne jest posiadanie rachunków walutowych.(PAP)

autor: Łukasz Pawłowski

edytor: Dorota Skrobisz

Źródło:PAP
Tematy
Konto Przekorzystne z premią do 300 zł

Konto Przekorzystne z premią do 300 zł

Advertisement

Komentarze (1)

dodaj komentarz
trysil
Ceny gorsze niż kantorze Alior Banku.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki