REKLAMA
WAKACJE NA GIEŁDZIE

PKO BP spodziewa się, że II kw. przyniesie wysoką sprzedaż kredytów mieszkaniowych

2021-05-28 12:24
publikacja
2021-05-28 12:24
Dodaj Bankier.pl w Google

PKO BP spodziewa się, że II kwartał będzie bardzo dobrym kwartałem pod względem sprzedaży kredytów mieszkaniowych - poinformował dyrektor w banku Szymon Wałach.

PKO BP spodziewa się, że II kw. przyniesie wysoką sprzedaż kredytów mieszkaniowych
PKO BP spodziewa się, że II kw. przyniesie wysoką sprzedaż kredytów mieszkaniowych
fot. Krystian Maj / / FORUM

"Należy się spodziewać, że II kwartał będzie bardzo dobrym kwartałem. To co nas cieszy, to wyraźna poprawa sprzedaży produktów powiązanych z kredytami hipotecznymi w szczególności ubezpieczeń" - powiedział dyrektor ds. Strategii i Transformacji Cyfrowej Szymon Wałach.

PKO BP w I kwartale sprzedał kredyty mieszkaniowe o wartości 2,8 mld zł, podczas gdy w IV kwartale było to 2,6 mld zł. PKO BP podał, że w lutym zwiększył dostępność kredytów hipotecznych poprzez powiększenie parametru LTV do 90 proc., co przełożyło się na dodatkowy wzrost sprzedaży kredytów. (PAP Biznes)

seb/ asa/

Źródło:PAP Biznes
Tematy

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane:

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki