REKLAMA
ZAPISZ SIĘ

Niemiecka prasa: rząd chce dokładniej kontrolować meczety

2016-05-20 09:48
publikacja
2016-05-20 09:48

Władze Niemiec chcą dokładniej kontrolować co dzieje się w istniejących w tym kraju meczetach. Informuje o tym dziennik "Frankfurter Allgemeine Zeitung".

fot. Joanna Borowska / / FORUM

Sekretarz stanu w ministerstwie spraw wewnętrznych Emily Haber powiedziała gazecie, że władze muszą wiedzieć, co jest nauczane w meczetach, zwłaszcza teraz, kiedy do Niemiec przybywa wielu młodych muzułmanów, którzy mogą się zradykalizować.

Dodała, że trzeba działać szybko, bo sytuacja jest dużo dynamiczniejsza, niż jeszcze dwa, trzy lata temu. Jak powiedziała, władze muszą też wiedzieć kim są imamowie nauczający w meczetach i z jakich krajów pochodzą. Jak zaznaczyła, środowisko to nie może pozostawać poza kontrolą.

Podatkowy rozkład jazdy i wskaźniki kadrowo-płacowe na 2023. Ściąga dla przedsiębiorcy

Podatkowy rozkład jazdy i wskaźniki kadrowo-płacowe na 2023. Ściąga dla przedsiębiorcy

Od stycznia 2023 r. zmieniły się wskaźniki kadrowo-płacowe. Prezentujemy najważniejsze zmiany. I zachęcamy do pobrania pliku pdf. Pobierz e-book bezpłatnie lub kup za 20 zł.
Masz pytanie? Napisz na marketing@bankier.pl

Pole wypełnione niepoprawnie!
Pole wypełnione niepoprawnie!
Jeśli chcesz fakturę, to wypełnij dalszą część formularza:
Pole wypełnione niepoprawnie!
Pole wypełnione niepoprawnie!
Pole wypełnione niepoprawnie!
Podaj kod w formacie xx-xxx!
Pole wypełnione niepoprawnie!

Informacyjna Agencja Radiowa/IAR/Wojciech Szymański/Berlin/zr

Źródło:IAR
Tematy
Tanie konto firmowe bez ograniczeń czasowych

Tanie konto firmowe bez ograniczeń czasowych

Komentarze (13)

dodaj komentarz
~PitolcieDalej
Właśnie tak winno podnosić się PKB. Sprowadzać obłąkanych, zdemoralizowanych czyli dzicz. Potem moralizować, budować im domy, produkować kamery, pałki i szpitale psychiatryczne z ochroną. PKB wzrośnie? Oczywiście. A że dochód i bezpieczeństwo zwykłego Niemca drastycznie zmaleje - to już propagandy UE nie obchodzi.
~Paweł
Bardzo mądre posunięcie, tylko czy aby nie trochę spóźnione. Nie wiem, czy Niemcy są w stanie powstrzymać to co sami sprowokowali. Ciekawe spojrzenie na politykę Niemiec przedstawia artykuł http://papug.pl/insekty/. A poza tym, co na to obrońcy wolności? Jeszcze nie protestują?
~Heh
Założyć kamery, a za propagowanie śmierci też kara śmierci.
~widmo
w końcu poszli po rozum do głowy, powinni też deportować tych którzy są radykalni i ich rodziny
~ObywatelOlo
Niemiecka ksenofobia nie zna granic. Co na to nasze proniemieckie partie z tzw. opozycji totalnej? Trzeba z tym walczyć!
~ikar21
No wreszcie zmądrzeli,a u nas wypadało by się przypatrzyć działalności ratownika Stoczni gdańskiej,oraz imperium w Toruniu.
~wwff
No, to teraz Komisja Europejska na pewno rozpocznie procedurę sprawdzania praworządności w Niemczech.
~SS
TO NIE MA CO KONTROLOWAC--TRZEBA WYSADZIC W POWIETRZE
~Gość
I czym byś się wtedy różnił od terrorystów? Niczym, też był byś terrorystą. Myślenie, że wszyscy ludzie którzy wyznają islam i wszyscy imigranci i uchodźcy to terroryści jest po prostu tak idiotyczne, że nawet nie będę tego komentował. To jest po prostu smutne, żeby myśleć, że w ostatnim roku do Europy przybyło ponad 2 miliony terrorystów.I czym byś się wtedy różnił od terrorystów? Niczym, też był byś terrorystą. Myślenie, że wszyscy ludzie którzy wyznają islam i wszyscy imigranci i uchodźcy to terroryści jest po prostu tak idiotyczne, że nawet nie będę tego komentował. To jest po prostu smutne, żeby myśleć, że w ostatnim roku do Europy przybyło ponad 2 miliony terrorystów... Gdyby ISIS miało tyle terrorystów to nawet nie chce sobie wyobrażać co by było z Syrią i Irakiem. Poza tym, nawoływanie do szerzenia terroryzmu (w Twoim przypadku namawiasz, żeby niszczyć miejsca wyznań innych religii, przestańcie w końcu udawać idiotów i myśleć, że każdy człowiek na Ziemi który wyznaje islam jest terrorystom bo to nie jest nawet smutne ani żałosne ani nawet chore) jest w Polsce przestępstwem. Nie bronię ani ISIS ani żadnych ludzi wyznających islam ale po prostu jak widzę, że ktoś piszę, żeby mordować innych tylko i wyłącznie dla tego, że wyznaje jakąś wiarę a nie dla tego, że jest terrorystą to po prostu nie mogę się na to patrzeć. Ponieważ ktoś taki różni się od terrorysty tylko tym, że nie morduje ludzi ale z tekstów takich ludzi da się wywnioskować, że gdyby mogli, to też by mordowali ludzi więc aż tak bardzo od terrorystów się nie różnią.
~ola
No cóż trzeba pchnąć do boju z radykalnym islamem roznegliżowane niemieckie feministki może dadzą radę.

Powiązane: Niemcy

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki