Netflix wraca z darmowym miesiącem próbnym

Netflix przywrócił darmowy miesięczny okres próbny. Teraz można otrzymać go w prezencie od obecnego użytkownika serwisu.

Netflix wraca z okresem próbnym
Netflix wraca z okresem próbnym (fot. freestocks.org / Pexels)

Obecni użytkownicy serwisu streamingowego mogą w ramach prezentu wysłać znajomym zaproszenie do skorzystania z darmowego miesiąca próbnego. Specjalny link, przygotowany przez Netflix można wysłać za pomocą e-maila, Facebooka, Messengera, Twittera oraz WhatsAppa. Opcja dostępna jest tylko dla nowych użytkowników, mieszkających poza Polską.

Po masowych nadużyciach podczas korzystania z okresu próbnego platformy Netflix serwis usunął możliwość korzystania z darmowego miesiąca oglądania. Od marca ubiegłego roku Polacy nie mogą otrzymać pierwszego miesiąca za darmo.

(Netflix)

Netflix nie podaje informacji kiedy i czy w ogóle opcja bezpłatnego miesiąca próbnego będzie ponownie dostępna w Polsce.

Obecnie użytkownicy mogą wybierać pomiędzy trzema pakietami: podstawowym, standardowym oraz premium. W zależności od wybranej opcji zależy na ilu urządzeniach można jednocześnie oglądać film lub serial. W grudniu Netflix testował tańsze pakiety, dla osób które zdecydują się za opłatę z góry za określony czas korzystania z serwisu. 

DF

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
2 5 antek10

Oferta dla mieszkających za granicą Pl. Bo w PL kradną.

! Odpowiedz
1 4 mwl

"nieograniczona oferta" - i już się Państwo mijają z prawdą :)

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne