Netflix wprowadza tańsze pakiety

2019-12-13 11:39
publikacja
2019-12-13 11:39

Netflix testuje nowy pomysł na tańszy abonament dla użytkowników, którzy zdecydują się na zapłatę z góry za cały okres korzystania z serwisu. 

Netflix testuje tańsze abonamenty / Pexels

Netflix wprowadził promocję dla osób, które zapłacą z góry za cały okres korzystania z serwisu. Firma testuje nowe rozwiązanie na razie tylko w Indiach. Cena za pakiet może być nawet o 50% niższa od standardowej. Użytkownicy mogą wybrać 3,6 lub 12-miesięczny plan. 

Będzie siedem sezonów "Wiedźmina"? Pierwszy ruszy 20 grudnia

Będzie siedem sezonów

Coraz bliżej święta... pod znakiem "Wiedźmina". Netflix pokazał nową zapowiedź serialu, "przy okazji" informując, że premierę zaplanowano na 20 grudnia. To później niż sugerowały wcześniejsze przecieki. Ale jak pokazuje trailer, warto poczekać. Tym bardziej, że serialowa saga o zabójcy potworów, czarodziejce i dziecku przeznaczenia może mieć siedem sezonów. 

Osoby wykupujące roczny abonament zapłacą 50% ceny, półroczna subskrypcja tańsza jest o 30%, natomiast kwartalny pakiety kosztuje o jedną czwartą mniej niż w ofercie podstawowej. 

Na początku października pisaliśmy, o tym, że Netflix planuje ograniczyć współdzielenie kont. Platforma w związku z prowadzeniem testów ograniczyła możliwość korzystania z bezpłatnego okresu próbnego. Rynek serwisów streamingowych rośnie w siłę, w 2019 roku pojawiły się serwisy Apple TV+ oraz Disney+. 

DF

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (4)

dodaj komentarz
passenger
Konkurencja powoduje, że Netflixowi gwałtownie spadają przychody, a koszty bez zmian lub rosną. musi walczyć ceną, żeby się utrzymać na rynku.
jasiek2017
Co nas obchodzi promocja z Indii ? Prosze tez o artykul o promocji na coca cole w Kongo.
fred_
Np to, ze po tescie w Indiach to samo bedzie w PL.
opo2
widzę potencjał dla VPN z indyjskimi IP ;)

Powiązane: Popkultura i pieniądze

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki