REKLAMA
WAKACJE NA GIEŁDZIE

NEONET: Informacje powodujące zmianę treści prospektu wg ustawy PPO art.81 ust. 1 pkt.1

2005-11-18 17:21
publikacja
2005-11-18 17:21
Dodaj Bankier.pl w Google
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH I GIEŁD
Raport bieżący nr 30 / 2005
Data sporządzenia: 2005-11-18
Skrócona nazwa emitenta
NEONET
Temat
Informacje powodujące zmianę treści prospektu wg ustawy PPO art.81 ust. 1 pkt.1
Podstawa prawna
Inne uregulowania
Treść raportu:
Zarząd Spółki NEONET S.A. (Spółka) wprowadza następującą zmianę do Prospektu emisyjnego akcji Spółki ("Prospekt") opublikowanego w dniu 20 czerwca 2005 r.:

W miejsce dotychczasowej treści wprowadza się nową, o następującym brzmieniu:

Rozdział V, str. 120, pkt. 16.4.2. " Gwarancja nr 971160001359 udzielona przez Kredyt Bank S.A. w dniu 29 listopada 2004"

16.4.2. Gwarancja nr 971160001359 udzielona przez Kredyt Bank S.A. w dniu 29 listopada 2004

Gwarancja została udzielona w związku z zawarciem przez Emitenta umowy najmu z Wrocławdis Sp. z o.o. z dnia 10 listopada 2004 roku. Gwarancja została udzielona do wysoko ci 66 tys. z . Gwarancja jest ważna od 1 grudnia 2004 r. do dnia 30 października 2006 roku.

Zgodnie z zawartą umową o udzielenie gwarancji nr 9711600013592 z dnia 29 listopada 2004 roku pomiędzy Emitentem a Kredyt Bankiem S.A. Emitent zobowiązał się do składania w okresach miesięcznych, kwartalnych, półrocznych oraz rocznych dokumentów finansowych, w tym w szczególności: bilansu, rachunku zysków i strat, deklaracji podatkowych. Emitent zobowiązuje się do gromadzenia środków pieniężnych na rachunku prowadzonym w banku, przeprowadzania obrotów miesięcznych przez rachunki bieżące prowadzone w banku na poziomie nie mniejszym niż wyliczony za pomocą algorytmu wskazanego w umowie o udzielenie gwarancji, realizowania płatności dewizowych i złotowych wynikających z umów objętych gwarancjami wyłącznie za pośrednictwem banku.

W celu zabezpieczenia roszczeń banku z tytułu udzielenia gwarancji Emitent wystawił weksel własny in blanco wraz z deklaracją wekslową oraz poddał się egzekucji na podstawie bankowego tytułu egzekucyjnego do kwoty zadłużenia 78,3 tys. zł. Bank może wystąpić z wnioskiem o nadanie bankowemu tytułowi egzekucyjnemu klauzuli wykonalności w terminie do 30 października 2009 roku.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2005-11-18 Marek Majewski Prezes Zarządu
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane:

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki