REKLAMA

MPL VERBUM: Podpisanie przez Spółkę zależną MPL VERBUM S.A. umowy o współpracy.

2022-03-31 20:34
publikacja
2022-03-31 20:34
Zarząd MPL VERBUM S.A. informuje, iż powziął informację o podpisaniu przez Spółkę zależną ENforce Medical Technologies Sp. z o.o. umowy o współpracy z Ortopedyczno – Rehabilitacyjnym Szpitalem Klinicznym im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w zakresie wytwarzania i zaopatrzenia pacjentów w produkty w postaci indywidualnie wykonywanych i dopasowanych protez kończyny dolnej dla amputacji w obrębie podudzia.

Współpraca realizowana będzie w dwóch etapach. Pierwszy etap obejmuje pilotaż, w ramach którego Strony przeprowadzą ustaloną liczbę zaprotezowań pacjentów w protezy ENforce oraz wypracują i wdrożą procedury związane z dopasowywaniem i dostarczaniem protez pacjentom. Drugi etap obejmie właściwą współpracę, gdzie w oparciu o wypracowane i wdrożone procedury strony będą współpracować w zakresie dopasowywania i dostarczania protez ENforce pacjentom.

W związku z rozpoczęciem współpracy, skutecznie zaprotezowanych zostało pierwszych dwóch pacjentów komercyjnych. Pacjenci otrzymali innowacyjne protezy ENforce Food Basic współpracujące z podciśnieniowym lejem protezowym ENforce Socket.

W ramach zawartej umowy przeprowadzona zostanie także seria pilotażowych zaprotezowań pacjentów najbardziej zaawansowaną wersją protezy ENforce, czyli ENforce Bionic Foot.

Podstawa prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne
Źródło:Komunikaty spółek (EBI)
Tematy

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki