REKLAMA

MLP Group podejmie działania w celu ewentualnej emisji do 1.650.000 akcji serii D

2020-10-12 21:24
publikacja
2020-10-12 21:24
fot. Grzegorz Kawecki / Puls Biznesu

Zarząd MLP Group zdecydował o podjęciu analiz i prac na potrzeby przygotowania i ewentualnego podjęcia działań w celu podwyższenia kapitału zakładowego w drodze emisji nie więcej niż 1.650.000 akcji serii D z jednoczesnym pozbawieniem dotychczasowych akcjonariuszy prawa poboru, w celu dalszego rozwoju spółki - podał MLP Group w komunikacie.

"Zarząd spółki postanowił o przeprowadzeniu analiz ekonomicznych i prawnych mających na celu wybór optymalnej z punktu widzenia spółki struktury prawnej i ekonomicznej, umożliwiającej przeprowadzenie emisji akcji serii D w trybie oferty publicznej z jednoczesnym wyłączeniem obowiązku sporządzenia prospektu emisyjnego. Zarząd spółki postanowił również omówić z Radą Nadzorczą spółki zagadnienia związane z emisją akcji serii D w trybie oferty publicznej oraz ewentualnego udziału w ofercie akcjonariuszy spółki" - napisano w opublikowanej w poniedziałek opóźnionej informacji poufnej.

Spółka poinformowała o zaangażowaniu w dniu 12 października Pekao Investment Banking SA w roli globalnego koordynatora i współprowadzącego księgę popytu oraz Banku Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna - Biuro Maklerskie Pekao w roli współprowadzącego księgę popytu i agenta rozliczeniowego.

Jak podano, szczegółowy harmonogram oferty jest jeszcze przedmiotem ustaleń i zostanie podany do publicznej wiadomości w odrębnym raporcie bieżącym.

"Zamiarem spółki, we współpracy z Pekao IB oraz BM Pekao, jest przeprowadzenie emisji akcji serii D w drodze oferty publicznej skierowanej wyłącznie do określonych kategorii inwestorów, w przypadku których nie jest wymagane sporządzenie prospektu emisyjnego lub innego dokumentu ofertowego na potrzeby takiej oferty" - napisano w komunikacie. (PAP Biznes)

ana/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki