3,42 zł
-3,93% -0,14 zł
M.W. Trade S.A. (MWT)

Zawiadomienie o zmianie udziału w ogólnej liczbie głosów w M.W. Trade S.A.

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ


Spis załączników:
MW_Trade_S.A._-_zawiadomienie_art._69_ustawy_o_ofercie.pdf  (RAPORT BIEŻĄCY)

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 23 / 2018
Data sporządzenia: 2018-11-20
Skrócona nazwa emitenta
M.W. TRADE
Temat
Zawiadomienie o zmianie udziału w ogólnej liczbie głosów w M.W. Trade S.A.
Podstawa prawna
Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji
Treść raportu:
Zarząd M.W. Trade SA (Spółka, Emitent), niniejszym informuje, że w dniu 20 listopada 2018 roku otrzymał od Quercus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. działającego w imieniu zarządzanego funduszu inwestycyjnego – QUERCUS Absolute Return FIZ („Akcjonariusz”) zawiadomienie sporządzone na podstawie art. 69 Ustawy o ofercie publicznej (…), w którym Akcjonariusz ten poinformował o zejściu samodzielnie poniżej progu 5% ogólnej liczby głosów w Spółce.

Poniżej Spółka przekazuje pełną treść otrzymanego zawiadomienia: Zawiadomienie na podstawie art. 69 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych.

Niniejszym Quercus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. działając w imieniu zarządzanego funduszu inwestycyjnego – QUERCUS Absolute Return FIZ zawiadamia o zmniejszeniu przez Fundusz udziału w ogólnej liczbie głosów w spółce M.W. Trade S.A. oraz zejściu samodzielnie poniżej progu 5% ogólnej liczby głosów w tej Spółce.

Zmiana dotychczas posiadanego udziału nastąpiła w wyniku transakcji na rynku regulowanym w dniu 16 listopada 2018 r.

Zgodnie z art. 69 ust. 4 pkt 2 Ustawy przed zmianą udziału Fundusz posiadał 419 870 akcje Spółki, co stanowiło 5,008% kapitału zakładowego Spółki. Posiadane akcje dawały 419 870 głosy na Walnym Zgromadzeniu Spółki, co stanowiło 5,008% ogólnej liczby głosów na Walnym Zgromadzeniu.

Zgodnie z art. 69 ust. 4 pkt 3 Ustawy na dzień 16 listopada 2018 r. Fundusz posiadał 415 202 akcje Spółki, co stanowiło 4,952% kapitału zakładowego Spółki. Posiadane akcje dawały 415 202 głosy na Walnym Zgromadzeniu Spółki, co stanowiło 4,952% ogólnej liczby głosów na Walnym Zgromadzeniu.

Nie występują podmioty zależne od Funduszu posiadającego akcje Spółki, jak również nie występują osoby, o których mowa w art. 87 ust. 1 pkt 3 lit c.

Zgodnie z art. 69 ust. 4 pkt 7 Ustawy liczba głosów, obliczona w sposób określony w art. 69b ust. 2 Ustawy, do których nabycia byłby uprawniony lub zobowiązany Fundusz, jako posiadacz instrumentów finansowych, o których mowa w art. 69b ust. 1 pkt 1 Ustawy, oraz instrumentów finansowych, o których mowa w art. 69b ust. 1 pkt 2 Ustawy, które nie są wykonywane wyłącznie przez rozliczenie pieniężne wynosiła 0.

Zgodnie z art. 69 ust. 4 pkt 8 Ustawy liczba głosów, obliczona w sposób określony w art. 69b ust. 3 Ustawy, do których w sposób pośredni lub bezpośredni odnoszą się instrumenty finansowe, o których mowa w art. 69b ust. 1 pkt 2 Ustawy wynosiła 0.
Załączniki
Plik Opis
MW Trade S.A. - zawiadomienie art. 69 ustawy o ofercie.pdfMW Trade S.A. - zawiadomienie art. 69 ustawy o ofercie.pdf MW Trade S.A. - zawiadomienie art. 69 ustawy o ofercie

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2018-11-20 Marlena Panenka-Jakubiak Prezes Zarządu
2018-11-20 Iwona Bednarska Prokurent
Źródło: GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl